Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

Otóż, NIE MOGĘ poprosić w cukierni o sernik bo nie jem w poście słodyczy więc jakby któraś z was zechciała to proszę obliczyć dla mnie pole powierzchni takiego kawałka 100 gramowego i zjeść za moje zdrowie:):p tangeska, może jest podane na opakowaniu?? Ja tylko wiem ile kalorii ma łyżeczka cukru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ja już się zebrałam i idę kopac na działce, sniadanie wziełam ze soba i zjem koło 11 :) milego dnia zycze :*** odezwe sie gdzies z wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Inspiracja ja za to od 7.30 na nogach. ale w koncu sie wyspalam;p tylko cholera koszmarnie sie czuje.. chcialam poskakac na skakance przed sniadaniem, wiec zaczelam skakac i normalnie zaczelam sie dusic, wiec sobie darowalam. w ogole, glupia, wzielam po obudzeniu od razu strepsilsa wiec juz i tak mi przed cwiczeniami cukier skoczył;/ bez sensu. mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej.. do napisania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja już jestem po basenie,masażach wodnych i saunie:) 1śniad: kawa czarna+kromka chleba pełnoziarnistego+2 plasterki wędliny 2śniad: 2kiwi+jogobella:((ma cukier)+2 łyżki otrębów Na obiad będzie zupka -krem kalafiorowo-brokułowa(to już umiem zrobić :)+puszka tuńczyka w sosie własnym na podwieczorek:2 kiwi kolacja:zupa+puszka tuńczyka Taką dietę na 2 dni w tygodniu dostała moja córka,a ja ją zrobię też. Ma 1261 kcal,węg.39%,biał.31%,tł.30%,błon.28g.Nazywa się dieta uderzeniowa:krem kalafiora i brokułów. Polecam-to już nie jest mój wynalazek:) Tylko tam na obiad jest 200gr -chuda ryba dowolnie przyrządzona i na kolację 100 gr ryby-takiej samej.Ale ja w domu ryby nie mam i nie chcę mi się iść do sklepu,a tuńczyk mam. sposób przyrządzania kremu z kalafiora i brokułów: -składniki:1 kalafior,1 brokuł,1 cebula,1 l wody i pól kostki warzywnej. -przygotowanie:gotować wszystko pół godziny,potem zmiksować,mozna posypać koperkiem lub pietruszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi apetycznie;p cora taka mloda 9lat? i juz sie odchudza? ja w tym wieku nie wiedzialam, ze jest takie cos jak dieta;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka to jest fajna stronka, gdzie zobaczysz jak wygląda produkt i jego kaloryczność, z resztą sama obcykasz o co kaman :) http://www.ilewazy.pl/kawalek-sernika-wiedenskiego Tangeska ty się nie wygłupiaj z tym skakaniem skoro chora jesteś, lepiej sobie odpuść, odpoczywaj i nabieraj sił. Kurcze,ale jestem głodna tak zjadłabym cusik dobrego, słodkiego ... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z samego rana trąbili i robili mi smaka na czekoladę,a ja nie mogę :( ale kurcze mam taką wielką chęć nie wiem czy wytrzymam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 2 kostki to norma;) to ok 44kcal. ale jesli masz chcice to trzeba uwazac zeby calej tablicy nie polknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jem zupkę-pychotka:)Tylko dodała sobie pieprzu czarnego. A co do córki,to ona ma większy problem od mojego-startowała z wagi 62,8kg -2 miesięcy temu.Teraz ma już 58kg.A do Natur Hause ja poszła z dla niej-ona z nimi się odchudza,a ja tak,przy okazji-warze się i tę ampułki kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia, ale mam ochote na ta Twoja zupke. ja sie zadowolilam wczorajsza sajgonka fuuuu.. juz mi lepiej, wiecie?:) nalykalam sie coldrexow i innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam.!!!!!!!!!!!! A tak na serio-kurcze,tania jest ,nic nie trzeba robić(nawet ja potrafiła :):) i kaloryj wprawie niema-bardzo mało.I tak dużo jej wyszło-na-prawda polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm chyba muszę zaopatrzyć się w Coca Cole light, pomaga mi w trudnych sytuacjach słodyczowych,ale tylko w puszkach chyba jakiś trik psychologiczny. Katia też mi zrobiłaś smaka na tę zupkę, szkoda,że nie mieszkasz bliżej, na pewno bym wpadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia, *waze -bo waga:) jestem dyslektykiem wiec w szkolach chodzilam na reedukacje i do dzis pamietam taki wierszyk Bardzo Potrzebny Dom Towarowy Gdzie Kazdy Chce Jezdzic Winda. wszystkie te wielkie literki zamieniaja sie na Z z kropka;) choc wiecej jest wyjatkow.. tak apropo;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Evella, a czemu w puszkach?:) katia, to ja wpadam! tylko sie nie zdziw jak zobaczysz wyglodniala babe na progu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pochłonełam 800 kcal do tej pory, wiec zostaje mi 200 w razie masakrycznego głodu, chociaz chciałabym zakonczyc na godz.17 jedzonko :) zobaczymy jak to bedzie, moze nic nie zjem. Brzuszek mi sie masakrycznie spłaszczył i spadło mi dużo z boczków co głownie chcialam zrzucic :D wiec jestem szcześliwa, dietowanie i widzenie efektów daje mi satysfajcję :) zaczne zapisywac swoje wymiary i zobacze jak sie zmieniają :) z czystej tak ciekawosci, mam bardzo duzo w pasie,zresztą wszędzie mam duzo.... ale pracuje nad tym więc nie bedzie wiecej :D mam dzis super nastrój, jestem mega szczęśliwa, nawet nie wiem czemu :) oby taki nastrój utrzymywał się u mnie jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lnspiracja, gratuluje!!!!!!! nalezy Ci sie, dzielnie sie trzymasz.. Evella, jak Twoj dol ws. pracy? lepiej? kurna dziewczyny, u mnie jakas katastrofa. ja tone w tluszczu powoli. w ogole do dupy to wszystko. zalozylam najbardziej rozciagniety dres, w ktorym sie gubie wiec mam wrazenie, ze wcale nie jestem gruba a za to malutka i super. gorzej jak go zdejme- dlatego nigdzie nie wychodze.. na niczym mi nie zalezy no oprocz pracy. niech mnie ktoras kopnie w tylek zeby sie ogarnac!!! aaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie! Ja dzisiaj zjadłam za dużo i jestem z siebie niezadowolona:( Jutro zrobię sobie dzień na kefirkach to powinnam zgubić to co dzisiaj mi się odłożyło. Byłam dziś okropnie głodna. Śniadanie: 4 kawałki pieczywa Wasa z twarożkiem 2 śniadanie: 4 kawałki pieczywa Wasa z serem żółtym i pomidorkiem Obiad: kawałek białego mięsa z kurczaka i surówka z marchwi i jabłka Podwieczorek: 2 jabłka i 2 mandarynki Kolacja: 3 małe kromeczki ciemnego pieczywa z twarożkiem Przekąska: 1 cukierek (galaretka w czekoladzie) - złamałam się..... a miałam nie jeść nic słodkiego:(:p Obliczyłam, że to wszystko miało jakieś 1300 kcal a ciągle jestem głodna... Dziewczyny czy zażywałyście Bio CL A?? Bo może ja bym sobie kupiła...? A może znacie jakiś niezbyt drogi suplement diety, który pomaga w odchudzaniu?? Tyle teraz reklam a w aptece też pełno różnych specyfików... Nie wiem na co się zdecydować... Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieee...... właśnie zauważyłam, że ocalała w domciu jeszcze jedna pyszna drożdżóweczka. Ale mi zapachniała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w temacie: czekolada - to dwie kosteczki tylko wkurzyły by moją wewnętrzną Czekoladową Bestię. Ja potrzebuję dwie tabliczki..........!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam tu i tam, popytałam i już wiem jaki sobie jutro kupię specyfik wspomagający odchudzanie :) Evella, będziesz na pewno zainteresowana bo ma hamować apetyt na słodycze. Może wreszcie przestanę wzdychać do ciasteczek i czekolady... Jutro wam powiem co kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tangeska ja Cie kopne skoro tego potrzebujesz :) tylko że...zaboli :P więc się bój. Dziewczyny ale narzekacie ja nie moge, no cóż trzeba wybierac albo zgrabny tyłek albo czekolada :) uświadomiłam sobie to dzisiaj. W lodówce mam pełno słodyczy, współlokatorki wołały na piwko i nie pije i nie jem tego :) ZBIERAĆ SIE DO KUPY !!!! NATYCHMIAST :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×