Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WDGTRS

ZACHOWANIE BEAGLE

Polecane posty

Gość WDGTRS

Mój pies jest kochany, jak z nim spaceruję to skacze i dokazuje jak już ten spacer dłużej trwa to zaczynam go głaskac on stoi zadowolony i w pewnym momencie przyczaja się i zaczyna do mnie skakac i szarpac ze mnie zębami ciuchy i lapac łapami bardzo mocno moją noge i jagwałci (dosłownie) - dlaczego tak on się zachowuje ? może miał ktoś z Was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka23
Jak pies próbuje zgwałcić nogę lub cokolwiek innego swojego właściciela to po prostu chce przejąć kontrolę, chce pokazać kto tu rządzi... Tak próbują robić wszystkie psy, ale nie można na to pozwalać. A skakanie, łapanie zębami,przyczajanie to chęć zabawy po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka23
moja suczka też próbuje gwałcić, ale nie pozwalam jej na to i jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latający Holender
Zdecydowanie tak - to próba zdominowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WDGTRS
MOŻLIWE ŻE JEST TAK JAK PISZECIE TYM BARDZIEJ ŻE DZIEJE SIĘ TAK PODCZAS ZABAWY, JAK MA DOBRY HUMOR, I WTEDY JAK CHCE BYM GO SPUŚCIŁA Z DŁUGIEJ SMYCZY , WTEDY ZACZYNA ŁAPAC TĄ SMYCZ I PODCZAS SPACERU NOSI JA W ZEBACH. MOŻE JEST TO CHĘC ZABAWY ALE mi wcale wtedy nie do śmiechu, paraliżuje mnie strach bo łapie w pysk moją nogę i warczy ale nigdy nie łaapie zębami tylko tak lekko mordką. mój beagle jest dosyc wypasiony, więc ma tyle siły że cięzko mi wyrwac te noge z objęc jego łap:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WDGTRS
jeszcze ma dodatkowo takie zachowanie: stoi na tylnych łapach przednie w powietrzu niczym surykatka i i tymi przednimi łapkami tak przebiera przede mną jakby pływał a przy tym ma skulone uszy jak wtedy gdy go głaszczę - co to może byc ? czy on o coś prosi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowe paznokcie
ja mam dwa beagle :O a jak pies gwalci noge tzn ze chce ci pokazac,ze to on dominuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdgtrs
a jak oduczyc beagle tej dominacji ? z czego to wynika ? może on chce na mnie wymusic bym go spusciła ze smyczy ? to bardzo kochany psiak i przymilny ale na spacerach miewa takie własnie głupie napady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdgtrs
a możesz mi napisac czym karmisz swe beagle? i le razy dziennie? i jakiej wielkości są to porcje .co lubi ą twe pieski jeśc? mój ma dwa lata, kupiłam go dorosłego, nie trzymam w domu bo mi sika po scianach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowe paznokcie
moje beagle jedza ryz gotowany z cwiartkami kurczaka ze wzgledu na to ze jedne jest alergikiem, od czasu do czasu sucha karme eucanuba, ale powiem ci ze jedza niechetnie. jedza 2x dziennie rano i po dlugim spacerze,pelne miski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdgtrs
Mój od początku nie uznaje suchej karmy. ostatnio zajada się gotowaną kaszą jeczmienną z kawałkami mięsa złopatki wieprzowej - to mięso lekko podgotowuję na patelni i mieszam z kaszą ale to musi byc tak poł na pół kasza z mięsem - daję do tego dużo sparzonego siemienia lnianego , czase wetrę jabłko. je rano i wieczór po pełnej misce takiej że dorosły człowiek również by sobie taką porcją pojadł, domownicy mi mówią że to za duzo jak na takiego psa. pije bardzo duże ilości wody. Trzymasz beagle w domu czy na dworze ? nie MA PROBLEMU Z ZAŁATWIANIEM W DOMU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYH6U
PODNOSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×