Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo ma kaaatar

dziewczyny ..kupiłam dzis inhalator ..pomózcie

Polecane posty

Gość bo ma kaaatar

własciwie z myslą omojej 2 latce nie jest-odpukac- alergiczką ale tak prewencyjnie na katar dzisiaj własnie zaczął sie taki az ropny co tam wlewac? czy samą sól fixj ? i jak czesto inhalowac??? pani w sklepie nic nie potrafiła powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz sama sola, ile razy i jak czesto. Mozesz 3 razy po 10 min, albo po 5 zalezy jak dlugo wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiejąca pomóc mama
To zależy od dziecka ile wytrzyma,bo np moja 2 latka nie wytrzymała ani minuty i darła się w niebogłosy,nie dała się inhalować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ma kaaatar
no problem pusciłam jej bajke i dałam maseczke mimo ze dosc głosno chodzi nie protestowała ona jest w ogóle bardzo odwazna :) tylko nie wiem ile razy dzienni moge no i czy przed snem czy raczej jak młoda jest na chodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz tak przy dobranocce ok 19. 3 razy wystarczy ale min 10 min. Jak krocej to np. 5 razy po 5min. Potem niech dobrze wysmarka nosa, albo ty sciagni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja córkę inhaluję podczas oglądania bajki. Używam samej soli fizjologicznej, na jedną inhalację 5 ml. przy dużym katarku 3-4 razy dziennie. Później, gdy katar się zmniejsza wystarczy rano i wieczorem. Zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×