Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podróżna mgiełka

podróż

Polecane posty

Gość podróżna mgiełka

Hej dziewczyny, może mi pomożecie? Poszukuję ładnego hotelu z widokiem na polskie morze. Znalazłam jeden, ale 900zł/dobę to dość drogo. Może znacie jakieś fajne miejsca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu morze??:)jedz w góry. my byliśmy w takiej podróży i naprawdę nic nam więcej nie trzeba było najważniejsze że byliśmy razem. Narty wieczorem na stoku byliśmy sami, fakt że trafiliśmy na niesamowitą pogodę i dobry hotel ale poza tym kochamy oboje góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acer4610
Polskie morze jest piękne, tylko ciężko trafić w pogode.Byłem w zeszłym z żoną w Sandra Spa. Dobry holel, mogę polecić, góry- bezapelacyjnie Malinowy Dwór w Świeradowie- naprawde dobry hotel Spa w całkiem niezłej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leksik
Możesz podać więcej konkretów co do tych hoteli? bo na stronkach jest zawsze pięknie i kolorowo. z tego co wiem to polskie morze jest wciąż bardzo drogie i nie dziwi mnie 900 zł za dobę jak podała podróżna mgiełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allewesele
jak podróż to z http://podroze.allewesele.eu/ cały zestaw najciekawszych i najlepszych biur podróży oferujących szalone podróże poślubne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morze to ryzykowna sprawa, pogoda bywa kapryśna i potrafi zepsuć cały pobyt. Poza tym 900 złotych to rzeczywiście trochę dużo. Z bardzo przyjemnych miejsc do spędzenia podróży poślubnej mogę polecić Hotel Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim - okolica jest malownicza i spokojna, można tam naprawdę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acer4610
Nie ma sie co sugerować reklamami itp. Najważniejsza jest czyjaś szczera opinia. Malinowy Dwór polecił mi znajomy który jeździ dużo po Polsce więc zaryzykowałem i naprawde nie ma sie do czego doczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale jak ten hotel Malinowy w Świeradowie? czy warto? zapewne ceny spa tez muszą być wysokie?....dopytuje bo ja tylko i wyłącznie szukam czegoś fajnego w górach, byłam na ich stronce i tak jak ktoś tu napisał wydaje się wszystko piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka csi
sa ludzie ktorzy uwielbiaja morze sa ludzie ktorzy preferuja gory, a wy chyba nie czytacie dokladnie. Jak ktos sie pyta o morze to chyba chce jechac nad morze. A jak idziecie do sklepu z zamiarem kupna spodni a sprzedawczyni wciska wam spodnice????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acer4610
Czytamy i to bardzo dokładnie. Temat założyła mgiełka która chce morze ale w miedzyczasie podczepiła sie magduś którą jest zainteresowana szczegółami dotyczącymi gór więc odpowiadam. Jak mgiełka poprosi o szczegóły dot. morza to opisze hotel w którym byłem nad morzem proste nie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka csi
ale mnie wlasnie chodzilo o magdus, bo to ona wyjechala z gorami pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy tak, jeśli to możliwe to proszę tylko o informację od acera o Malinowym Dworze bo widzę że jest zorientowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acer4610
Malinowy ma konkurencyjne ceny i jak na ten standard hotelu to wcale nie jest drogo.Czy warto? Pobyt tam naprawde podładował mi akumulatory więc nie żałuję. Nowy hotel, czysty, jedzenie smaczne.Nie bardzo mogę sie wypowiedzieć o spa , gdyż nie przepadam za tego typu wypoczynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo mimo iż mimo problemów na forum udało mi się coś od ciebie dowiedzieć. szukam jakiegoś hotelu właśnie w którym przy okazji skorzystam z jakiś leczniczych elementów dlatego tak dopytywałam o Malinowy. póki co zostaje mi samej wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hotel Primavera w Jastrzębiej Górze jest godny polecenia. To hotel typu SPA, blisko morza (jakieś 100 m), siłownia, basen, chyba sauna też, zabiegi upiększające, masaże itd. Dobre miejsce na wyjazd rodzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej Ci będzie wejść na stronę jakiegoś biura podróży i tam się łatwo szuka ;) ja z mojej strony mogę polecić SunCenter. Nawet wycieczkę w Polsce można szybko zorganizować ze świetną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×