Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jankaa

Kościół domaga się...

Polecane posty

to się dup tylko później nie biegaj do kościoła po chrzest, komunię ,bierzmowanie i ślub :D już nie jedna świętojebliwa kafeterianka była wielce oburzona apelami kościoła a później zapierdalała w białej kiecce z bękartem przy boku do ołtarza w imię swojej "wiary" :D Bert Power-. domagam się aby twoja matka skonała na raka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugg Zgadzam się z tobą w 100% Księża z nudów chyba wymyślają to nowe głupoty jest problemów ,które mogli by naprawić bo mają kasy jak lodu a oni co :O wymyślają jakieś bzdury.To nie jest średniowiecze ,żeby nakazywali komuś co kolwiek kto wierzy i ufa ślepo jego sprawa ja mam instytucje kościoła głęboko w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to nie przesada
Aptekarz może odmówić, a co z osobami pracującymi przy produkcji? Te nie mają już prawa do własnego sumienia? Co z cieciem stróżującym przy koncernie? Czy on nie ma uczuć religijnych, że musi wspierać niezgodny ze swoim sumieniem proceder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdvfgdtdsft
Jezu ale macie problem, mało to aptek? Nie sprzedadzą w jednej to się idzie do drugiej, w czym problem? A co do tego tematu o muzułmanach z Hiszpanii - u nas by się to przydało o ile przyjemniej by się żyło bez zasranych ulic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaitana
Aniołkowa Blondynka: Ty chyba nie czytałaś Biblii, pisze wyraźnie jak Bóg mówi do Adama i Ewy "Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną". Antykoncepcja jest grzechem, bo ludzie się przeciwstawiają temu. I nie będę się zniżać do Twojego poziomu wyzywają Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSDFGHJK123
wypierdzielic koscioly w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdvfgdtdsft
ugg "chrzet,komunie ,slub dostaniesz wtedy ,kiedy zaplacisz tyle ile ksiezulki powiedza" Skoro księżulki i kościół tak Ci przeszkadzają, to w jakim celu chcesz mieć chrzest, komunię czy ślub kościelny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDdsfddf
jestem siostra zakonna wiem co mówie, dupicie sie małolaty!!! a kysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSDFGHJK123
a poza tym ksieza sami pierdola sie na okolo.Sama mam sasiadke co sie puscila z ksiedzem a teraz dostala mieszkanko dla siebie i bekarta.Zaklamane jebane pingwiny,pasożyty spoleczne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasłyszałam to w TVP1 i zbulwersowało mnie to.Niech kościół sobie żyje swymi problemami,niech ludzie którzy chcą uczęszczają do kościoła;ale niech nie zagląda "do łóżka". Wg mnie to że ktoś chodzi do kościoła nie powinno się kłócić z tym ,że stosuje antykoncepcję.ale to moja opinia... P.S.Proszę o "kulturne" wypowiedzi,bo nie lubię "obzywania się" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołkowaBlondynka...
Chrzest i komunie "mam" z przymusu, bieżmowania nie mam, ślubu kościelnego nie będzie, a nawet jesli kiedys będę miała dziecko to nie będzie ani ochrzczone ani posłane do komuni. Moja noga nie przestapi progów kościoła po tym, jak mój facet zdemaskował księża pedofila. Biblie też mam gdzieś, a jak umre to mnie spalą i wysypią w dowolnym jeziorze. Nigdy nie będę się o nic prosić pingwinom !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaza maja mi mowic jak ja mam zyc ? Ja bede odpowiadac za swoje grzechy ,nie oni,nie musze im spowiadac sie ze swoich czynow,oni nie sa i nie beda mojego zycia wyrocznia,a ich potrzebuje ,tak jak oni mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to nie przesada
Staszek - za wcześnie się ucieszyłeś, tu chodzi właśnie o to, żeby aptekarz, lekarz czy cieć w fabryce prezerwatyw mógł olać część swoich obowiązków i nie poniósł żadnych konsekwencji w pracy. Dziś nie można zwolnić ginekologa, który odmawia aborcji, nie można go nawet o to zapytać przed zatrudnieniem. I to samo tych aptekarzy ma dotyczyć. A czemu nie ciecia i sprzątaczki w fabryce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare mądre przysłowie mówi " jak trwoga to do Boga". Coś się dzieje źle to ateiści i inni lewacy zaraz przypominają sobie paciorki i drogę do kościoła :D żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdvfgdtdsft
"Wg mnie to że ktoś chodzi do kościoła nie powinno się kłócić z tym ,że stosuje antykoncepcję.ale to moja opinia..." Tylko, że sorówa, ale Twoja opinia niewiele się tu liczy. Ty byś chciała być w kościele, jednocześnie zmieniając jego dogmaty? A wykasowanie połowy przykazań czy uznanie, że poza Trójcą Świętą jest jeszcze jeden bóg - Mzimu też się nie kłoci z wiarą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hgdvfgdtdsft ja zostalam wychowana w wierze katolickiej,moja babcia i mama silnie wierzace,ja natomiast inaczej patrze na kosciol ,w wielu sprawach sie nie zgadzam i irytuje mnie to,ze mam sluchac hipokrytow w kosciele,ktorzy po zdjeciu sutanny rozjezdzaja sie pieknymi samochodami w poszukiwaniu mlodego "pokarmu",ktorzy widzac ladna dziewczyne na ulicy slinia sie na widok jej. Ja zyje zgodnie z wlasnym sumieniem,zyje tak,zeby nikt przeze mnie nie plakal ,a kosciol mi do tego nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest normalnie chore sama mam tylko slub cywilny a koscielnego nigdy miec nie zamierzam a teraz te czarne sku.rw.iel.e odmawiaja mi prawa do antykoncepcji jakim ku.rwa prawem????? apostozja juz nie 100 a 10000000000000% pewna a przy okazji nawrzucam czarnemu a niech sprobuje miauknac o jakas kase za akt chrztu czy cos w tym stylu czarne pier.do.lo.ne chuje pedofile pasozyty dziecioroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europa wyrzuciła kk
i co umiera np Niemcy to kraj starych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ie cca sprzedawac gumek i tabsow to niech ida do pracy w spozywczym" cóż za piękny przykład walki o wolność przekonań poprzez ograniczanie przekonań innych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdvfgdtdsft
ugg Skoro olewasz kościół, to czemu bulwersujesz się, że księża chcą ileśtam za chrzest, śluby itd.? Przecież Cię to nie dotyczy to czego się bulwersujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliusz taki jesteś religijny to co tu robisz jest niedziela powinieneś być w kościele A nie wiesz,że obrażanie innych na forum tez jest grzechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel from hell -> byłem na 9 :classic_cool: a kogo ja tu obraziłem/ :classic_cool: delikatnie dyskutuję z lokalnymi popłuczynami intelektualnymi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europa wyrzuciła kk
charakter człowieka sie nie zmienia i tak samo bóg sie nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×