Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LubięZabawy

Zabawa w dominację

Polecane posty

Zapasy między obojgiem płci, w których chodzi o rozłożenie partnera na łopatki (siadając na nim okrakiem i trzymając jego ręce) i krępowaniu go w tej pozycji tak długo aż się nie podda. Przegrany robi to co wygrany każe. Z założenia mężczyźni mają większe szanse, ale wcale niekoniecznie. Jakaś kobieta z Trójmiasta lub okolic chętna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jakby kobieta była cała wysmarowana jakimś śliskim olejkiem to miała by większe szanse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubięZabawę
Albo gdyby uprawiała jakiś sport a facet niekoniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XenaWojowniczka
Wygrałabym a wtedy marny twój los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierce mix
dla wyrównania szans można mężczyźnie zostawić tylko jedną rękę albo zawiązać oczy. Takie zabawy są bardzo fajne, wymagają dużego zaufania partnerów, szczególnie w zakresie poleceń zwycięzcy. Żeby nie przesadzić, nie upokorzyć lub nie sprawić bólu, ale jednak wejść na jakiś nowy obszar doświadczeń, zmusić do przełamania jakiegoś tabu. W podobny sposób doszliśmy do wzajemnych pokazów masturbacji, bardzo ciekawe i pouczające doświadczenie, powinno być obowiązkowym treningiem dla każdej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tylko jedna strona sie masturbuje a druga np. popija kawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierce mix
pokaz polega właśnie na tym że jeden z partnerów przygląda się sam nic nie robiąc. Do końca nie włącza się do akcji. Żeby łatwiej było tak utrzymać najlepiej jak jest ubrany, za to sam wybiera miejsce i sposób obserwacji. Ja np. zażyczyłem sobie pokazu z rozłożonymi nogami na fotelu w pokoju, siadłem naprzeciw ubrany elegancko co dodatkowo zawstydzało moją rozebraną kobietę. Rewanżowy pokaz jest innego dnia, w końcu po poprzednim pokazie jest gorący ciąg dalszy a nie drugi pokaz, wymagający wyrachowania i dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×