Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwyddeding

ziemniaki 2,5 kg 3.99 paranoja

Polecane posty

Gość uwyddeding

niedługo beda luksusem dla wybranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto unia właśnie
prąd zdrożał ilesset % koorwa woda tez ,że o gazie nie wspomne :O zarcie to najmniejszy problem w tym momencie ! ja wystepuje z tej pierdolonej unii i jade do chin tam sie rozwijają i tak jak u nas beda mieli za jakies 200 lat 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamalpa25
tak tak wg mnie tez paranoja u mnie kg kosztuje 1.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosujcie dalej na PO
haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dziadostwo
tak, tak paranoja może lepiej sie przeżucić na kaszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeetamtam
to malo, w tesco cos kolo 5zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooooooooom
no bez kitu ostatnio zapłaciłam 4,20 za 2,5 kg. Pierdolnęło ich.. prąd to już w ogóle kurwa jego mać! Se kupię chyba przyczepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietekkkk
mnie was nie zal dalej glosujcie na po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeetamtam
i tak tanio kupujecie - w tesco ziemniaki niemyte dokladnie 1,99 za kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooooooooom
mnie siebie też jest żal. Nie głosowałam w ogóle,z czego sie cieszę. Ale musze zyc w takim kraju jakim żyję. Jebane 1700 zł musi mi starczać na cały miesiąc łącznie z samochodem i opłatami za studia. Chyba będę wpierdalać sam ryż, albo kasze bo tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat kryzys jest na calym
swiecie , zobaczycie, jak benzyna skoczy. ale oczywiscie to Tusk odpowiada za powstanie w Libii... Nie wiecie chyba , ile kosztuja mieszkania w Chinach- bez porownania drozej za metr niz u nas ( akuratmam rozeznanie w temacie- 10 tys dolarow za m w Szanghaju to wcale nie jest najwiecej, raczej norma) Tyle,ze sie rozwijają, fakt, głownie na bazie obcego kapitału. A Europa poza Unia taka tania ? jezdzcie do Norwegii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicikicikotka
a co my paliwa z libii imprtujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afasfasdfasfas
A 1 litr mleka 2 zł -masakra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewidentnie jest potrzebna jakas wieksza wojna na skale światową / lub jakas pandemia zwykle wtedy jest boom gospodarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałem ten topik
dobrze ze mam blisko do Niemiec tam masło 250 g kosztuje 85 centów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdglknghdsrg;khsd
a pomarańcze ostatnio w realu chyba były po 1,99 za kg :D:D:D egzotyka do nas idzie... gdzie tam ziemniaki :D czad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×