Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hafarba

Pytanie do Mlodej Mamy!!!!

Polecane posty

Gość hafarba

Na tamtym topiku nie chcialas mi odpowiedziec, unikalas rozmowy. Wiec pytam jeszcze raz - od jakiego wieku wedlug ciebie mozna dziecku pomalowac paznokcie a od jakiego przebijac uszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hafarbo - odpisałam Ci :) Chyba masz problemy z czytaniem :) Napisaam że odpowiem Ci na pytanie jeżeli Ty odpowiesz na moje ^^ I masz coś nie tak skoro zakładasz takie durne tematy xD Uśmiałam się xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja Ci odpowiem bo widzę że odpisałaś :D Kolczyki w uszach to rzecz normalna i naturalna , dużo osób przebija uszy swoim dzieciom . Malowanie paznokci swojemu dziecko to głupota bo niszczy się w ten sposób płytkę paznokcia a dziecko bierze ręce do buzi więc nie możliwe i głupie jest zrobienie czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh ^^ Czyli rozumując Twoim tokiem myślenia to wszystkie matki które przebijają dzieciom uszy są głupie :D Jesteś osobą która nie uznaje jak ktoś ma odmienne zdanie i od razu piszesz że ta osoba jest głupia xD Dużo takich ludzi na forum jest Jestem głupia bo mam inne zdanie xD xD Okeej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego ja krytykujesz pie rdolisz.....??? tylko dlatego ze ma nick mloda mama?i dlatego uwazasz ze jest glupia?co jest zlego w jej wypowiedzi?ze nie powinno sie malowac paznokci dziecku bo niszczy sie plytke paznokcia i ze dziecko bierze paluszki do buzi?co tu jest zle i glupie w tej wypowiedzi?kazdy czlowiek ma prawo podejmowac decyzje takie jakie uwaza za sluszne.jezeli ona jest mama to odpowiada za swoje dziecko i Tobie nic do tego.. Ty masz dziecko i wychowujesz je wg swoich racji.a w przekuwaniu uszu nie ma nic nadzwyczajnego.Ty je masz i co?tak Ci z tym zle?dziecko jest male i nie bedzie pamietalo bolu.zreszta teraz metoda przekuwania uszu jest taka ze prawie wcale nie boli wiec nawet malutkie dziecko nie koniecznie musi plakac po przekuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
dobrze ze ja mam chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maaaaj gaad
o kurwa,jedna debilka broni drugiej debilki:D:D:D ahhaha..obydwie suki tępe jak but!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, ja też się cieszę, że będę miała syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh a Ty za to blyszczysz swoja inteligencja:) jestes taka madra :) i tyle masz do powiedzenia ze kazde slowo to wulgaryzm:) oh tak Ci zazdroszcze ze nie jestes debilka:) a ja sie ciesze ze mam coreczke:) nie ma ani pomalowanych paznokci ani przekutych uszkow.co prawda nie widze w tym nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mama90 a zobacz na jej nick! xD Śmieje się z nas bo mamy odmienne zdanie i pisze że jesteśmy głupie a sama nie umie poprawnie nicku napisać tylko o maaaj gad haha zaraz będzie się tłumaczyć że to specjalnie było, sprawdzi na necie jak się to pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka Lenka mrau

prosze o pomoc mamy niewiem co zrobicz czy moze kturas z waz jest prawnikiem  komornikiem i policjantkem??? opowiem cala historie potrzebuje tylko o rady i pomoc pilne!!!!wiec bylam ostatnio z curkami na spacerze i z szid-zu nasza suczka mimi ona sobie biegala ale nagle uciekla ide dalej i jest a na niej jakisz duzy kundel to probuje go od niej odciongnac ale on sie zaczepil przychodzi właśćiciel i mowie zeby zabral kundla z mojej suczki mimi to zabral i poszedl bylam wściekla i mu mowie ze co on mysli z psem bez smyczy zeby dzieci pogryz wczoraj byłam u weterynarza i sie okazalo ze nasza schidzu jest w ciazy i benndzie miec szczeniaki jestem zamalana!!! Nie stac mnie na male dzieci schidzu jestem samotna matka z dwujka curek mieszkamy w kawalerce a tu dodatkowo 4 malych dzieci schidzu  mimi szczeniacki nie mam na karme i zabawki dla malych pytalam czy je moge sprzedac ale jesli ojciecz dzieci nie jest schidzu to nikt ich nie kupi i teras czy moge to gszies zglosic aby dostac pieniace od wlascidiela tego kundla nie mam za co zaplacic za karme dla dzieci jestem sama z curkami na kawalerce Chce zeby własćiciel kundla zaplacil i ulozyl na swojej dzieci male szczeniacki a to mnie nie stac czy są alimenty dla psow za zrobienie dzieci i zostawienie ich samych z matka.ten właściel powonien placic jak psa swojego nie umie doplinowac to napewno jego sprawka mimi nie miala zinnym bliskich stusunkuw ja nie mam pieniecy na to a mu malych nie oddam bo miejsce dzieci jest przy matce pierworodniej!!!co zrobić gdzie to zglosic żeby dostać pieniace bo ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×