Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość meggie73

dobra kosmetyczka-Olsztyn

Polecane posty

Gość meggie73

Pomóżcie! Szukam miejsca, gdzie można zrobić w Olsztynie makijaż permanentny. Przejrzałam google i fora, ale wciąż nie wiem, który gabinet jest wart uwagi. Czy któraś z Was , drogie forumowiczki, może mi pomóc? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuagula
znam ten ból poszukiwań : ) Ja ostatnio tez przeglądałam fora w poszukiwaniu jakichs opinii o gabinetach w Olsztynie, sporo pochwał było dla gabinetu Sensitive na Zatorzu, a że pracuję w tamtej okolicy postanowiłam zajrzeć. Mam tłustą cerę i kosmetyczka poleciła mi zabieg oczyszczający i jednocześnie zwężający pory. Wykonany był kosmetykami firmy Bioline (mam nadzieję że nic nie przekręciłam). Musze przyznać, że moja skóra wreszcie odżyła i po 3 tygodniach jeszcze widzę efekty zabiegu, więc kasa nie była wyrzucona w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie naprawdę dobrej kosmetyczki z Olsztyna, odwiedźcie serwis http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Olsztyn/ Znajdziecie tam najlepsze oferty salonów kosmetycznych z Olsztyna, ich galerię zdjęć, dokładny adres, a także, co najważniejsze, opinie klientek, które najlepiej orientują się czy dany salon kosmetyczny jest godny polecenia http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Olsztyn/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganka1
Ja od lat chodze do Panie Karoliny jest profesjonalna zawsze doradzi ,podpowie a po zabiegach naprawde widac efekt,wczesnie mialam problemy z cera tradzik przeplatany bliznami a do tego na policzkach popekane naczynka -koszmar! odkad jestem pod opieka Pani Karoliny cera wygalada znacznie lepiej ,polecilam ten gabinet znajomym i nie slyszalam negatywnych opini ...POLECAM!!!! WIEM ZE ZMIENILA TERAZ SIEDZIBE z ''GLAMOUR" PRZENIOSLA SIE DO ''STREFA URODY'' ul.NIEDZIALKOWSIEGO. POLECAM......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maglev
Witam, polecam kosmetyczkę w Glamour, na zatorzu www.glamour.olsztyn.pl bajkowa obsługa i pełen profesjonalizm jak dla mnie i wielu znajomych. Zabiegi nie tylko dla Pań ale i dla Panów. Widać że dziewczyna się rozwija. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jeżeli chodzi o dobry Salon Urody w Olsztynie to serdecznie polecam Salon Roksana Obsession który mieści się w Szkole Mistrzów Tańca Pavlović na ul. Berlinga 2 ;) Pani Roksana robi śliczne pazurki, rzęsy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usług mobilnej kosmetyczki Bellezza. Jest naprawde super i nie droga. Do zabiegów używa profesjonalny sprzęt. Gorąco polecam. Tutaj możecie poczytać więcej : www.kosmetyczne.olsztyn.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna Olsztyn
Polecam gorąco p. Asię z ECRI. Profesjonalna kosmetyczka w Olsztynie, chcesz przedłużyć rzęsy lub zrobić makijaż - tylko u niej. Strona jej salonu kosmetycznego http://ecri.olsztyn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś w olsztynie robił sobie mezoteramię cienkoigłowo. Jeśli tak to kogo by mógł polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktos wypowie sie o salonie DERMOURODY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona klientka
Nie polecam !!! Salonu Kosmetyki Leczniczej „Jola” w Olsztynie ul. Barcza 20/9 ! Poziom oferowanych usług jest na poziomie KRYTYCZNYM ! Kosmetyki nie dość ,że są niskiego poziomu to dodatkowo są zakurzone i brudne ! Brud i syf ! Korzystanie z usług grozi uszczerbkiem na zdrowiu i psychice ! Właścicielka -Pani Jola nie ma zupełnie szacunku do ludzi . Traktuje siebie z wyższością. Potrafi poniżać podwładne osoby. JEST WULGARNA. Zdecydowanie brak w niej pokory i dystansu do siebie. W salonie jest drętwo -zero życia ! O ile pracownice są ok,to Pani JOLA psuje całą harmonie tego miejsca. Usługi są „odwalane” a kasa oczywiście pobierana(NIEMAŁA!!) KOSZMAR ! OMIJAJCIE TEN SALON Z DALEKA ! Ja „przejechałam „ się na nim i nikomu nie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queronepmai1988hreqz
Witam, Jeżeli chodzi o dobry Salon Urody w Olsztynie to serdecznie polecam Salon Roksana Obsession który mieści się w Szkole Mistrzów Tańca Pavlović na ul. Berlinga 2 Pani Roksana robi śliczne pazurki, rzęsy ;D Jasne http://minihttp.com/eHUh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unnyruante1989fhbpi
Polecam gorąco p. Asię z ECRI. Profesjonalna kosmetyczka w Olsztynie, chcesz przedłużyć rzęsy lub zrobić makijaż - tylko u niej. Strona jej salonu kosmetycznego http://ecri.olsztyn.pl Jasne http://tiny6.com/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaK
Osobiście mam bardzo dobre doświadczenia z linergistką z Olsztyna, a konkretnie z Panią Żanetą Żywiałkowską http://www.kosmetyka-estetyczna.pl/ . Zrobiłam u mniej brwi permanentne, które zostały wykonane stosowane tylko przez nią metodą i efekt jest świetny. Nie za grube, idealnie równe, lepiej być nie mogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam dziewczyny gabinet na jarotach acbeauty - jest teraz na czasie, niedrogo i mają tam mnóstwo zabiegów i sprzętów. Kosmetyczki nie wiem czy wszystkie, ale moja do której chodzę jest doświadczona i długo tam pracuje także spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi 69
ja osobiscie polecam [ himera na mickiewicza] profesjonalny sprzet znaja sie na fachu ale przestrzegam meżów zanim wykupicie jakis promocyjny pakiet dla swojej kobiety bo wowczas czar pryska kupiłem dwukrotnie tam żonie zabiegi raz za 700zł drugi raz za 2000tys zł i czar prysnął wiecznie nie ma terminów zabiegi z wielką łaską ,moja żona ze względu na te traktowanie nie chce juz tam chodzić ,znalazła drogą pantoflową inne miejsce i jest bardzo zadowolona i ceny o 60procent niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska122
polecam NOA SKIN na starówce w Olsztynie, super makijaz pernamentny ust i brwi, rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą po 40-stce. Dlugo szukalam swojej kosmetyczki. Polecam Malwinę Radzikowską. To gabinet przy ul. Kętrzynskiego w Olsztynie. Pani Malwina jest delikatna, super profesjonalna, odmladza trwale,na wiele sposobów! Polecam - to moja najlepsza kosmetyczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaUM
Ja robiłam sobie makijaż permanentny brwi u Doroty Kowalskiej w Hedene. Jestem bardzo zadowolona. Potem sie okazalo, ze duzo dziewczyn ode mnie z urzedu tez u niej robilo usta. super babka i podobno tylko do niej trzeba chodzic w Olsztynie. moje brwi sa na maxa idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZI
Polecam gabinet kosmetyczny PięknoSfera tak pod względem oferowanych tam skutecznych zabiegów jak i niezwykle profesjonalnej obsługi z dużą wiedzą. Mogę zawsze liczyć na fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego zabiegu jak i pielęgnacji domowej. Można skorzystać również z różnych promocji, aktualności znajdziecie na stronie www.pieknosfera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze swojej jestem bardzo zadowolona, polecila mi ja znajoma a ja poczytalam jeszcze kilka opinii na pkt.pl i sie zdecydowalam. wiedzialam ze ide do porzadnego miejsca, no i mialam racje, bo nic zlego poki co nie moge powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam makijaż permanentny brwi rok temu w hedene u Doroty Kowalskiej. Ogolnie ok ale zrobiła bardzo naturalnie i tak musiałam je malować i po 4 miesiącach prawie ich nie było widać. Teraz zrobiłam u Żanety Żywiałkowskiej. Sa idealnie dopasowane do mojej twarzy. P. Żaneta jest bardzo dokładna, wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja polecam mój ukochany salon Beloved www.beloved.pl :-). Przychodzę tam zarówno na zabiegi względem ciała jak i twarzy. Uwielbiam atmosferę która tam panuje w tym piękne wnętrza i sympatyczne kosmetyczki. Korzystałam tam również z medycyny estetycznej a dokładnie powiększałam usta. Jestem bardzo zadowolona z efektów bo są widocznie większe ale przy tym wyglądają naturalnie. Fajnie jest mieć takie swoje urodowe miejsce na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropelka12
ja robiłam u Doroty Wasniewskiej, efekt super :) twarz zupelnie inna przez te brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam zabiegów na twarz w beloved. Zostałam namowiona na zabieg który kompletnie nie nadawał się do mojej cery o czym informowalam Panią. Teraz mam ogromne problemy z cerą, oczywiście zabieg był bardzo drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Casimir Studio na Podgrodziu- podejście do klienta, przyjemna atmosfera, ogromna wiedza, czyściutko... Tak można opisac to miejsce. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, ciągle się szkolą i mają szeroki wachlarz usług (co chwilę jakieś nowości). Co bym nie robiła, zawsze wychodzę zadowolona :)))) Uwielbiam to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Salon kosmetyczny Aurora. Lepszej stylistki w Olsztynie nie znajdziesz. Zresztą wystarczy wejść na FB i zobaczyć zdjęcia zrobionych paznokci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×