Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shhhhhhhhhhhhhhhhhhh

dodajecie wegety do zupek i obiadków dla niemowląt?

Polecane posty

Gość shhhhhhhhhhhhhhhhhhh

mój inaczej nie chce jeść, a kolezanka na mnie napadła że to niezdrowo.... to zdrowiej jak w ogole nie zje? ma 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dodaj zwykłą sól i zioła. Nikt juz nie czyta składu? To cała tablica mendelejewa! od biedy jest teraz vegeta natur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie, nie ma takiej opcji
ze W OGOLE nie bedzie jesc. a tej trucizny nie dawaj, lepiej niech je mniej, a zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko... doczytałam! 6 miesięczne dziecko a Ty dodajesz wegetę? ja bym nawet soli nie dawała. Nie unoszę się, nie potepiam, tylko wyrazam swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie dyskusje
czy warzywa i mieso kupowane w sklepach sa zdrowe a tu najgorszy syf dajesz dziecku poczytaj o glutaminianie sodu.Nie wierze ze nie potrafisz ugotowac zupki bez polepszaczy moze sprobuj na parze bez soli tylko z maslem to naprawde dobry i zdrowy posilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ale co jest złego w soli? serio pytam? jak mu to inaczej doprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takie dziecko nie musi miec nic doprawione. Dopiero poznaje smaki. Soli chyba do 9 miesiąca nie powinno sie dodawać, a co dopiero sztucznych polepszaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska inna niz wszytkie
nie dodajecie. W ogole vegety w domu nie mam. Gotuje bez soli. SOl stawiam na stoler jak ktos chce to niech sobie dosoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja doprawiam majerankiem, mam też zamrożony koperek i pietruszkę z działki i tym też doprawiam zupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie hop
Ja jeszcze nie doszłam do etapu obiadków, ale z tego co mi wiadomo to soli się nie dodaje do posiłków takich małych dzieci aż do 12 miesiąca życia. Zioła są spoko, ale cukier i sól NIE, ani nic co ma je w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaaaaaa
jak na to wpadlas zeby podac malenkiemu dziecku zupke na wegecie i piszesz ze inaczej nie zja sama je tego nauczylas a glutaminian sodu uzaleznia i fatalnie wplywa na mozg dziecka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzadko na forum mm
Moje dziecko kończy dzisiaj 8 miesięcy. Od początku, jak zaczęłam rozszerzać menu , nie podałam dania ze słoiczka. Do ugotowanej zupy nie dodałam soli. Mała bardzo ładnie wcina zupki, a jak się krzywi i nie chce, po prostu robię rzadszą. Żadnej wegety, propaguję świeże warzywa , marchew,dynia, ziemniak, pietruszka, brokuł, buraczek. {gotuję na przemian, żeby nie znudziło się dziecku). Dodaję też żółtko, co drugi dzień do zupki oraz rybę na przemian z odrobiną mięska z indyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×