Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anuulaa

ciaza i tabletki wczesno poronne

Polecane posty

Gość Anuulaa
a ty buahahahaha won z tad pustaku ! nikt cie o zdanie nie pytal! lepiej przestan wszystkich obrazac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scrabbledable
i jak pobiegłaś po tę tabletkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuulaa
scrabbledable poszlam do apteki, powiedzialam babie co i jak a ona mi powiedziala ze lepiej zaczekac do jutrzejszej wizyty, bo jeszcze od razu chce te tabletki anty zebym sobie wziela. Poczekam, co ma byc to bedzie. a jak twoja sprawa? odpisal ci ktos? wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuulaa
Jutro nadczo ja wezme. Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. wezme od razu od lekarza tabletki antykoncepcyjne i bede sie pilnowac ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja..............
Co za durne babole tu siedzą i obrazaja dziewczyne.!!!!ciekawe czy każdy taki mądry i w oogóle.!!!!co innego jakby chciała zażyc tabletki na usuniecie ciąży to by gadały czemu nie wzięła 72 po matko boska pieprzone mądralińskie.... Autorko weź tabletkę po do 72h będziesz spokojniejsza a do wszystkich co uważają,żeto tabl poronna to-hahahahhahaahh jak nazwani plemników to tak samo nie połykajcie bo to są dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuulaa
dzieki a jaa...... tak wlasnie zrobie :) dzieki za wsparcie i wyrozumialosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChlopekRoztropek
jak 3 dni od seksu to tylko tabletka ellaone wchodzi w gre, ktora moze byc stosowana w 120 h po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scrabbledable
niestety nikt mi tutaj nie odpowiedział, ja miałam wcześniejszy temat założony i pisali, że małe szanse, ale wiesz moje obawy sięgają zenitu. Już widzę mój ślub, poród...zwariować idzie. Jak narazie to mam nadzieję, że ją dostanę... strasznie bym tego pragnęła. Jeszcze dwa dni, no dobra z dzisiejszym 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuulaa
Witam ! Dzisiaj wzielam tabletke ellaone! lekarz powiedzial ze jestem na czas i ze nie powinnam sie obawiac, od razu przypisal mi tabletki antykoncepcyjne. teraz z utesknieniem czekam na okres, zeby zaczac je brac. :)) . scrabbledable, przykro mi ze nikt tutaj Ci nie pomogl, moze jeszcze ktos nabazgra. A Ty nie planujesz malenstwa? ehh wszystko bedzie dobrze, tak jak mowisz, poczekaj. 3mam kciuki. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Zaradny
Witam Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia, pamiętajmy, że istnieje jeszcze antykoncepcja awaryjna po stosunku. Nie jest to metoda aborcji! Działanie takiej tabletki polega na zablokowaniu owulacji, czyli procesu uwalniania się komórki jajowej oraz uniemożliwieniu zagnieżdżenia się zapłodnionej komórki w ścianie macicy. Tabletka dostępna jest wyłącznie na receptę, przy czym może przepisać ją każdy lekarz, a nie tylko ginekolog. Pod adresem http://wpadka.pl/znajdz-lekarza znajdziesz listę lekarzy i aptek, gdzie antykoncepcja awaryjna jest dostępna. Jeżeli masz natomiast jakieś pytania bądź wątpliwości skorzystaj z porady profesjonalisty: http://wpadka.pl/zapytaj-eksperta. Pozdrawiam --- eRzecznik serwisu www.wpadka.pl masz 72 godziny Konkurs na najlepszego DJa Polski, poleca DJ S.K.Pelle sprawdź www.wpadka.pl/konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadka, niechciana ciąża? Polecam p.Darka(ginekolog, połoznik) bardzo rzeczowy i merytoryczny lekarz, wypisał mi recete na Arthrotec ktory sobie wylupiłam i juz jestem po udanym zabiegu. podaje numer jakby ktos potrzebował pomocy 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne tabletki poronne
Oferujemy Państwu skuteczne i bezpieczne środki wczesnoporonne które mamy naprawde sprawdzone i ktore możemy polecic z czystym sercem swoim bliskim. Leki są wypisywane przez naszego ginekologa z ktorym jestesmy w scisłej wspołpracy i pochodza z polskiej apteki. Oferujemy rowniez Pańswtu stały kontakt z ginekologogiem podczas trwania zabiegu jak rowniez oferujemy wizyte kontrolną po zabiegu. Cena zestawu tabletek ktora jest potrzebna do skutecznego zabiegu to 200zl. Preferujemy odbiór osobisty jak rowniez prowadzimy wysyłke na terenie kraju. Kontakt 502-427-780 . Ps. Ze wzgledu na duża ilosc sygnałow od osob ktore zostały oszukane proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolym napisem obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonkaa86
Witajcie. Ja jestem już po udanej kuracji, a tableki udało mi się znaleźć na https://women-rights.org . Zostałam wcześniej oszukana na innej stronie, a tutaj moją uwagę przyciągnął działający czat na żywo. Konsultantka okazała się być bardzo pomocna i uprzejma. Na moje życzenia przesłała mi zdjęcie tabletek z wymyślonym przeze mnie tekstem w oknie czatu. Postanowiłam złożyć zamówienie i takie faktycznie tabletki otrzymałam już po dwóch dniach! Obecnie jestem po zabiegu i mogę wam śmiało ich polecić. Są rzetelni i uczciwi. Jedną z kolejnych rzeczy jakie pozwoliła mi im zaufać był fakt, że nie wymagali ode mnie żadnych przedpłat na konto! Paczka zostaję doręczona do ciebie i płacisz dopiero po sprawdzeniu zawartości, czyli otwierasz normalnie paczkę przy listonoszu i dopiero gdy uważasz, że wszystko jest ok to wtedy płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Eskulap Clinik

Diewczyny jesli szukacie sprawdzone i pewne zrodlo to polecam wam Eskulap Klinik i doktora Jakuba. Zadzwonilam do p,Jakuba powiedzialam o swojej trudnej sytuacji i o niechcianej ciaży. Po 3 dniach otrzymałam wysyłke z tabletkami ktore bardzo mi pomogły w przystepnej cenie (250zł plus 30zł wysyłka) Leki orginalne bezpieczne a przede wszystkim skuteczne. Wszystko orginalnie zapakowane oraz dyskretna wysyłka. Jestem po udanym zabiegu i czuje wielka ulge ze mi sie udało. Jesli ktora z was jest w podobnej sytuacji to polecam dr,Jakuba ktory rozumie kobietew trudnej sytuacji na pewno wam pomoze. Dr.Jakub Żrebiec 506-801-433.

Ps. Proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolnym napisem obok.

poniewaz roi sie tu od oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieplanowana ciąża?

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz na darmowy chat dla osób w nieplanowanej ciąży i po aborcji.

http://www.kobietawpigulce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Polecam tą panią co się wyżej ogłasza, oryginalne środki z instrukcją oraz szybka bezpieczna wysylka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedam zestaw wczesnoporonny SKUTECZNY w 100%

Dziewczyny posiadam skuteczny zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek i oceniam jego skutecznośc na 100%. Podziele sie doswiadczeniem z przebiegu mojego zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×