Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskiejajo.pl

gdy kochanka staje się zoną/partnerką

Polecane posty

Gość ciekawskiejajo.pl

jak zmienia się wasze życie- czy jest łatwiej, spokojniej, czy warto było, czy męzczyzna w tej zmienionej relacji jest taki sam czy inny( może lepszy)? Czy to się po prostu udaje? Opiszcie swoje histortie- czy warto było zawalczyć o taką miłośc i jak to wygląda po latach od rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusefina79
zadna ci sie tu nie przyzna ze jest zona czy partnerka a byla kiedys kochanką bo natchmiast radio maryja siedzace tu od rana do nocy by ją zrównalo z blotem podeptalo i obrzucilo gównem...tak wiec sa tu tylko biedne poszkodowane idealne byle zony i niedorozwinieci faceci ktorzy zamiast isc na mecz siedza na kafe;) a ja jestem bylą kochanką teraz partnerką, bylo cieżko ale teraz jest juz ok, prawdziwa milosc wszystko przetrzyma nawet ciezkie chwile a tylko zwiazki oparte na materializmie i sexie sie rozpadną..chodizaz zapewne tez nie w kazdym wypaku.pozdrawiam i uciekam bo klątwa boza na mnie zaraz spadnie ;D ;d ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusefina79
zadna ci sie tu nie przyzna ze byla kiedys kochanka a teraz jest zona czy partnerką bo siedzace to od rana do nocy radio maryja by ja zlinczowalo , podeptalo i obrzucilo gównem, tak wiec siedzą tu tylko biedne pokrzywdzone idealne ex zony i niedorobieni faceci ktorzy zamiast isc na mecz odpisuja na posty tychze ex zon, zadnych kochanek tu nie ma bo przeziez mamy katolickie panstwo i zdrada to grzech ciezki, a te ktore sie tego dopuscily w czelusciach piekielnych sie juz smażą zapewne, no oprocz mnie bo wlasnie jestem aktualna partnerką i bylo ciezko ale juz jest ok, jezeli sie kogos naprawde kocha nie z powodów materialnych czy sexu to razem przetrwa sie wszystko...a teraz pozdrawiam i uciekam w poplochu bo klątwa mnie nierządnice juz smyra po piętach;D ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusefina79
a myslalam ze sie skasowalo za pierwszym razem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Nie można śmiać się z cudzych przekonań czy poglądów . Można się z nimi nie zgadzać lub dyskutować w celu przekonania do własnych.W innym przypadku nawet słowo" dzień dobry" byłoby bezprzedmiotowe. Ludzie powinni milczeć..... mogą bowiem zostać potraktowani podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
oj Mistrzu, tracisz czas, juzefka podpaliła sama pod sobą stos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony ty musisz
być jakims nieudacznikiem co siedzie no stop na kafe i pieprzy trzy po trzy, won juz z tad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecz się jusefino na nogi
bo na głowę już zbyt późno w czasach, gdy puszczanie się i podbieranie innym mężów i żon jest w modzie, gdy tzw. światek częściej zmienia partnerów niż bieliznę, Ty bredzisz coś o byciu nierządnicą pomarzyć dobra rzecz! a teraz do Tesko na kasę marsz, bo nie zrobisz na romantyczną kolację ze swoim fagaskiem ha ha ha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahshsajhsa
"zadna ci sie tu nie przyzna ze jest zona czy partnerka a byla kiedys kochanką bo natchmiast radio maryja siedzace tu od rana do nocy by ją zrównalo z blotem podeptalo i obrzucilo gównem...tak wiec sa tu tylko biedne poszkodowane idealne byle zony i niedorozwinieci faceci ktorzy zamiast isc na mecz siedza na kafe" tekst roku, zapomniałaś dodać, że szczęśliwe 2 żony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparaska
Jusefina swietnie napisane i to calkowita prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×