Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

nie dziwię się ludziom

Polecane posty

że nie wchodzą w związki, ponieważ coraz mniej jest osób , które im odpowiadają, a coraz więcej osób "nie do rytmu ani taktu" ...niestety dla samotnych osób znaleźć odpowiednią dziś osobę , to często szczęście lub cud - mimo , że ogromna ilość osób szuka na podstawie pewnego i sprawdzonego wzorca...problem w tym , ze tego wzorca trzyma się tylko kilka procent ludzi... tak sobie dziś pomyślałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuszne spostrzeżenie zwłaszcza jak się szuka pięknej i mądrej dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio poznałem sporo osób które sa na etapie "poznawania" i wszystkie są z innej planety tzn. żadna z nich nie pasuje do siebie - chyba ze w łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem kobietą...sposoby znasz Ty...albo się delikwent nabierze albo nie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam sposobów. Pieprzyć sposoby, będzie, co ma być. A Wy jakiego ideału szukacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
zawsze tak było, tylko kiedyś ludzie nie wybrzydzali i wiazali się z powodów głownie społeczno-ekonomicznych, nie zaś miłosno-intelektualno-emocjonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revolver Ale nie dosłownie ;p bo nie o takie "wpadnięcie" mi chodzi i nie o seks bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się biorą takie
ja też się nie dziwię, że coraz mniej związków. skoro większości facetów tylko ruchanie we łbach, a większości kobiet forsa, to co się dziwić. a Ci, co mają "po kolei" w głowach, trafiają na nieodpowiednie osoby. przyzwoity facet ciągle trafia na żadne luksusów księżniczki, porządna kobieta trafia non stop na pospolitych ruchaczy. no to jest jak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tak było, tylko kiedyś ludzie nie wybrzydzali i wiazali się z powodów głownie społeczno-ekonomicznych, nie zaś miłosno-intelektualno-emocjonalnych ludzie się za siebie brali zawsze z tych samych pobudek, a kobiety często wybrzydzały - one mają prawo wyboru i nie chcą być na dłużej z fagasem , które ewentualnie może je tylko przelecieć jak pozwolą i dostać od nich kopa (lub ewentualnie sam go zasadzić) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nie dziwię, że coraz mniej związków. skoro większości facetów tylko ruchanie we łbach, a większości kobiet forsa, to co się dziwić. a Ci, co mają "po kolei" w głowach, trafiają na nieodpowiednie osoby. przyzwoity facet ciągle trafia na żadne luksusów księżniczki, porządna kobieta trafia non stop na pospolitych ruchaczy. no to jest jak jest przeznaczenie nie wybiera , tylko zbiera...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ideałów nie ma. Jak przeciętny facet/dziewczyna będzie szukać partnera z bajki, to go napewno nie znajdzie. Problemem u ludzi jest właśnie za duże mniemanie o samym sobie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekssiaa
Troche racji macie...A co jak sie niby dobrze znaja, są z soba dluzszy czas i nagle zaczyna sie psuć...jak sie poprawi to znowu sie psuje...i tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ideałów nie ma, ale są ludzie, którzy nam pasują. Doceńmy pewne cechy charakteru i kilka innych kwestii... może właśnie to są ideały. Takie z wadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×