Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Podoba mi się chłopak z autobusu

Polecane posty

No więc tak, podoba mi się chłopak, ktory rano jezdzi tym samym autobusem a po poludniu wraca. Niestety podjezdza tylko 2 przystanki co zajmuje jakies 4 minuty. Podoba mi się tylko nie wiem jak mam zaczać, nie potrafie usmiechac sie do nieznajomych ;] Moglabym zagadac, ale w przciagu 4 minut nie wiem czy dam rade sie rozkrecic :P Zabawne jest to, ze zwrocilam na niego uwage, poniewaz starsznei przypomina mi chlopaka , ktorym ostatnio sie spotykalam, raz nawet jak siedziałam daleko od niego i widzialam go od tyłu dostałam prawie zawalu ze to tamten :D Mozliwe, ze od dluzszego czasu jezdzmy tym samym autobusem, a ja dopiero teraz go dostrzeglam. Jakies porady? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Jak będzie siedział w trakcie jazdy, to stań koło niego i w momencie gdy autobus będzie zakręcał "niechcący" upadnij na jego kolana. Rozmowę zacznij od: HIHIHIHIHIHI!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19
ehehe no ;D dobry pomysl z tym upadnieciem na kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj czy ma
rozmienic kase bo kierowca nie chce sprzedac Ci biletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Jak nie siada, to przy hamowaniu kopnij go z impetem w jaja - po czym zacznij gorliwie przepraszać. A najlepiej zaproponuj zadośćuczynną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19
Skoro nie siada, to mozna przypadkowo na niego upasc :) Oczywiscie przy zakrecie autobusu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariuję,więc mnie zarżnij!
Zapytaj : '' Którędy do sex-shopu'' ? Btw - możesz zacząć od '' sorry,która godzina''? Trąci banałem,ale zbyt wielu wyjść nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Jak wystarczająco mocno kopniesz, to i słuchawki z uszu spadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariuję,więc mnie zarżnij!
Znam historię,kiedy laska stała obok jakiegoś kolesia i upuściła bilet. Kolo go podniósł. Standard. No iii zaczęła się gadka,bo okazało się,że mają wspólnych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariuję,więc mnie zarżnij!
Lepiej nie,bo pomyśli,że masz zeza,a wtedy to go tylko odstraszysz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Załóż miniówę bez majtek i odwal Sharon Stone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariuję,więc mnie zarżnij!
To już lepszy by był taniec na rurce - w autobusie czegoś ruropodobnego nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Taniec na autobusowej rurze chwytnej:P...skuteczne, ale nieco ryzykowne - bo jak mohera jakiegoś zahaczysz szpilorami, to kaplica. I wyłącznie bez majtek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19
ja rowniez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariuję,więc mnie zarżnij!
Możesz tu i ówdzie przejeżdżać językiem po szybie i uśmiechać się dwuznacznie w stronę kolesia oraz mimochodem ocierać się o kasownik biletów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysiadz na jego przystanku, ustaw sie tak przy drzwiach zeby byc tuz przed nim i potknij sie przy wysiadaniu tak zeby musial sie zatrzymac bo i zapytac co z Toba bo innaczej nie da rady wysiasc z autobusu. jak sie zapyta to powiedz ze nie wiesz czy nie skrecilas kostki i ze musisz usiasc na chwile, moze jest tam jakas lawka na przystanku, moze pomoze Ci tam usiasc. zrob z siebie ciamajde ze nie masz pojecia jak moglas sie tak potknac, bedziecie mieli chwile zeby pogadac. po tym albo zaproponujesz mu kawe za pomoc albo pozegnaj sie z nim. mysle ze zagada do Ciebie jak noga nastepnym razem jak zobaczy Cie w autobusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Jezu, jakie te baby podstępne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojego chłopaka poznałam w autobusie. Najlepiej stań koło niego, zawsze jest szansa, że autobusem zarzuci i polecisz na niego. A wtedy coś w stylu "upss przepraszam" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podejdź i powiedz
Kontrola bilecików jak nie będzie miał to zrób mu lodzika jak będzie miał to też mu zrób jakie to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Tak sobie przejżałem zdjęcia i wychodzi, że autorka całkiem fajna lisiczka. Śmiało może rudymi lokami trzepnąć przed gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze czasami zaglądam na czaterię, to wiem jakie podstępne plany mogą snuć dziewczyny:P:P:P "... starsznie przypomina mi chlopaka , ktorym ostatnio sie spotykalam... " Może warto po prostu zapytać czy to nie rodzina... :D:D:D albo podejsc i powiedziec "bileciki do kontroli":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×