Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość histeria88

Normalka?:)

Polecane posty

Gość histeria88

Witam Was serdecznie, Pytanie kieruję do Pań ale czekam także na opinię Panów Jestem ze swoim mężczyzną dosyć długo,prawie 2 lata ale w dalszym ciągu jestem zazdrosna o "głupoty" tzn. Denerwuje mnie jeśli on na portalach społecznościowych komentuje zdjęcia np.swoich byłych dziewczyn. Lub jeśli wysyła do nich życzenia urodzinowe itd. Czy jestem przewrażliwiona? Osobiście uważam ,że takie rzeczy mają prawo denerwować.. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego faceta to bym zmieniła, bo śmieszki heheszki i inne duperele w necie mi się kojarzą z ułomnymi ludźmi. Zwłaszcza, gdy jełopy komentują inne laski i lajkują jakieś gołe dupy. Żenada na maksa. Ale ja jestem kosmitką tak że tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam Was serdecznie, Pytanie kieruję do Pań ale czekam także na opinię Panów Jestem ze swoim mężczyzną dosyć długo,prawie 2 lata ale w dalszym ciągu jestem zazdrosna o "głupoty" tzn. Denerwuje mnie jeśli on na portalach społecznościowych komentuje zdjęcia np.swoich byłych dziewczyn. Lub jeśli wysyła do nich życzenia urodzinowe itd. Czy jestem przewrażliwiona? Osobiście uważam ,że takie rzeczy mają prawo denerwować.. Co o tym sądzicie?

Słodkopierdzenie z exami to dno. Przeszłość to przeszłość. Chyba że dla niego teraźniejszość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×