Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megi123

dieta od dietetyka plus cwiczenia

Polecane posty

Gość love_fit
Mógłby ktoś mi wysłać swoją dietę? Baardzo prosze :)) starycray@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelona30
Jak mogę Ci wysłać swoją dietę? Przecież każdy człowiek jest inny i potrzebuje diety dopasowanej indywidualnie. Jeśli nie jesteś w stanie pójść do dietetyka to możesz tutaj http://www.szczuplabyc.net/ skorzystać z porad online. Pani dietetyk ułoży Ci tam specjalną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaGąszcz
Takie diety internetowe nie są nic warte, najlepiej iść do specjalisty, przejść badania, ja polecam poradnię http://jasmed.pl mają placówkę między innymi we Wrocławiu, dopiero tam mi pomogli, samemu nawet jak coś schudłam to po pewnym czasie wracałam do p-ktu wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelita
Dieta musi zostać stworzona indywidualnie jeśli ma przynieść efekty. Sama mam ułożoną przez panią Anetę Falczyńską ze "szczupłą być" i dopiero teraz widzę efekty. Wcześniej jak sama stosowałam jakieś diety to nic z tego nie wychodziło na dłuższy czas, a tu już prawie pół roku i 10 kg za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beki998
Dieta powinna być dobrana do każdego indywidualnie na podstawie standardowych informacji dotyczących wagi, wzrostu, BMI, czy stanu zdrowia. Pamiętajcie też, że testy te można wykonać na odległość tzn. przez Internet. Jest wiele portali, które oferują dietetyków online lub samą dietę online i jest to całkiem wygodne, gdyż całą rozpiskę z zaleceniami i dietą dostajemy na maila. Ja korzystam z czegoś takiego i jestem zachwycona, bo przez trzy miesiące schudłam już 8kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynka_aaa
A mogłabyś podać kontakt do dobrego dietetyka, z którym będę mogła przeprowadzać konsultację online mojej diety? Dużo w ogóle płacisz za coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beki998
Jest wiele takich stron, jednak nie wszyscy są uczciwi. Sama długo szukałam dietetyka online, który byłby rzetelną osobą i który przede wszystkim będzie ze mną w kontakcie – na wypadek jakichkolwiek pytań z mojej strony odpowie, a nie oleje, bo przecież zrobił swoje i wysłała dietę. Korzystam z dietetyka na stronie dietomat.pl jeśli masz ochotę możesz wejść i zapoznać się z ich ofertą. Ja bynajmniej polecam, bo dużo mi to daje. A jesli chodzi o cennik to różnie od 10 zł za cenniczek do 200zł za miesięcznego dietetyka online z dobraną już dla Ciebie dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam kiedyś diety i ćwiczeń z internetu i jak się okazało to jest wielkie nic. Ćwiczenia z internetu nie działają jeżeli nie ma się nikogo kto by nas poprawiał bo przez to stają się nie efektywne dlatego moja koleżanka która zaczęła trenować w Saturn Fitness w tym samym momencie co ja to miała lepsze efekty niż ja. Dieta musi być ułożona pod konkretną osobę bo wtedy jest więcej szkody niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie może do polecania jakieś fajne książki z przepisami dietetycznymi?: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio trafiłam na fajną stronę :) Tzn to strona wydawnictwa medycznego http://www.medpharm.pl/ , ale znjadziesz na niej naprawdę masę ciekawych publikacji związanych z dietetyką - zajrzyj w odpowiednia zakładkę na stronie i zobacz co najbardizej cie interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerzuciłem się na pudełka odkąd dostałem awans w robocie (czytaj więcej godzin w firmie mniej w domu). Teraz po prostu rano odbieram zestaw 5 posiłków na cały dzień i tak wyszykowany jadę do firmy dopiero. Wygodne rozwiązanie, nie muszę się martwić o żarełko, wszystko jest dobrze zbilansowane, podliczone kalorycznie, także wiem co jem. Dietę zamawiałem przez stronę https://www.wygodnadieta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×