Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 22 lata ......................

22 lata i 4 dziecko w drodze.

Polecane posty

Gość bieda biede rodzi
teść wychował 9 dzieci, czy onze swoją żona jest naprawdę sprawny umysłowo, podejrzewam, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bieda biede rodzi Człowieku puknij się w swój pusty czerep. To, że wychował 9 dzieci na porządnych ludzi to jaka to jest twoim zdaniem patologia?! Takiej osobie należy się uznanie i szacunek za to że dobrze wychował swoje dzieci. Ten ojciec widocznie lepiej wychował swoją 9 dzieci niż ty wychowasz swoje jedno jak przypuszczam. Znam wiele rodzin wielodzietnych i żadna z nich nie jest patologiczna a za to znam wiele rodzin z jednym czy dwójką dzieci gdzie w domu jest patologia straszna. Zastanów się co piszesz ale wnioskuje żeś POmatoł jesteś a wszystkie POmatoły tak mają. Te dzieci z rodzin wielodzietnych będą w przyszłości pracować na twoją emeryturę tumanie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawie rozwinął się ten topik. Ja gdziekolwiek się pojawię na kafe to zawsze zbieram "baty", że mam coś nie tak z głową, bo czwarte dziecko w drodze, chociaż starsza jestem od autorki o ponad dekadę. "Krowa rozpłodowa" to jedno z łagodniejszych określeń, którym jestem notorycznie obrzucana. A tu jacyś wszyscy tolerancyjni, empatyczni...:-D Poza tym cały czas tłumaczę na kafe, że choć jeszcze przed nami daleka droga, powoli zaczynamy doganiać Europę i w klasie średniej/wyższej trójka-czwórka dzieci zaczyna być standardem. Przykłady ze świata aktorskiego: Krystyna Janda - troje Alina Janowska - troje Artur Żmijewski - troje Jan Englert - czworo Bartosz Opania - czworo Stanisław Sojka - czworo Maryla Rodowicz - troje Jan Frycz - czworo Zbigniew Zamachowski - czworo Królikowscy - pięcioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zalezy gdzie kto się
wychował. Mnie trójka nie razi, czwórka też nie. W moim otoczeniu to normalne i żadne to patologie. Każda rodzina przynajmniej 2 samochody, własny dom, rodzice pracują na niezłych posadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a namawiają
żeby jak najwięcej dzieci robić, bo taki niż demograficzny nas czeka a tu każdy po troje lub czworo dzieci ma. dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alejandro1981
to przeczytaj sobie wcześniejszy topik tej kobiety co pisze o swym teściu i 9 dzieciach, ona jako 17 latka urodziła pierwsze, drugie już z innym facetem a trzecim jest już z innym facetem, i ty myślisz że ta rodzina na czele z teściem jest normalna. Nikt normalny nie rodzi dzieci w wieku 17 lat i nikt normalny nie rodzi kilkoro dzieci, każde z innym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suziiiisss
uważam ze 4 dzieci w tak mlodym wieku to zwykle nieodpowiedzialne wpadki, a nie chec posiadania licznej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Córke i syna mam z byłym facetem to że mnie zdradził to mu h*j w dupe .A chyba mam prawo do 2 faceta którym mi jest dobrze i chce jeszcze swoje dziecko mieć jak jest dobrze finansowo nie widze w tym problemu . Nie miałam 3 facetów !!!! Pierwszą dwójkę z jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Niektóre kobiety gadają co wy byście zrobiły jestescie zonete macie mężów i po 1 dziecku . Nagle wasz facet cię zdradza i bierzesz rozwód potem poznaszesz faceta z którym ci dobrze i decydujecie się na dziecko a tu bliżnaiki a trojaczki i takie bywają przypadki !!! Więc kobiety gadacie !! jak byście doświadczyły takiego przypadku byście zmieniły zdanie na ten temat !! Moja znajoma miała szpirale i zaszła w ciąże a lekarz co powiedzieł no coż przypadki się zdarzają !!!! Ale ja nigdy bym się nie odważyła nwet usunąć dlatego bo ludzie gadają poto mają te jęzory żeby nimi klepotać he he !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę tego czytać
sylwka:D:p co za meszczyzna zakładał szpirale twojej znajomej???:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Ginekolog rzecz jasna ile masz procent 99% ona była tym 1 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alejandro1981
radzę ci babo lepiej nie rozrywaj sobie dupy tymi porodami, bo ja na swoją emeryturę pracuję i niech państwo odda mi to co zabrało, a wasze dzieci są własnie utrzymywane z moich odkładanych emerytur, po drugie przez wasze dzieci mamy tak duże bezrobocie, bo napieprzycie dzieci jak królice, gdyby nas było mniej to bezrobocie byłoby mniejsze i tym samym wynagrodzenia większe, ponieważ wasze dzieci biorą każdą pracę, bo ich celem od urodzenia jest walka o przetrwanie.Przez wasze dzieci tyle osób wyjechało za pracą za granicę. Przez was to niedługo u nas będzie bieda jak w afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
do Alejandro1981 - ktoś napisał 0 12:43 że miałam każde z innym nich uważnie przeczyta tekst !!! Dwójkę miałam z 1 facetem . Nie lubie jak ktoś mnie oczernia mówiąc nie prade!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Alejandro1981 - doucz się jak działa system podatkowy i system ubezpieczeń, myślisz, że ta kasa, którą teraz płacisz do ZUS na swoją emeryturę będzie leżała w ZUSie przez te wszystkie lata, aż ty odejdziesz na eme i wtedy ZUS ci wszystko odda? :-D :-D :-D wyjaśnij mi też w jaki sposób moje dzieci są utrzymywane z twojej emerytury, bo nijak nie mogę pojąć twojego toku rozumowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Zabawne jeszcze nie słyszałm żeby ktoś rodził przed dupę he he he. Słyszałam że mamy mały przyrost !!!!Wynagrodzenia większe byś był/albo była bardziej skąpa i samolubna !!A takto jestes w miare !!JA jestem takim człowiekiem co jak bym miała miliony to bym je oddała. Tak ci żal emerytury dziś połowa ludzi jej nie doża i mają guwno z tego mają a to bierze państwo a takto dzieci dostaną !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupotyyy
tak mówisz że byś oddała bo nie masz, walęsa też miał dbać o nas i co, wypiął sie i żyje w luksusie z 8 dzieci a tak by klepał biedę, zona dalej sprzedawała by kwiatki na rynku, teraz on ma a co najmniej polowa polaków zyje bo musi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Żyje tak jak normanla przęciętna rodzina i o więcej mi nie trzeba . No to widzisz dostał więcej kasy i do głowy mu odbiło, ja tam się nie interesuje tym !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie rozmnazaja jak krolice
ty też jakbyś dostała więcej kasy to by ci odbiło, także nie mów co byś zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
ale sie rozmnazaja jak krolice - TY to za to chyba jedynakiem jesteś i nie masz dzieći , współczuje ci naprawdę . Toć po to jest post by sie wypowiadać . To właśnie żeby mi ,nie odbiło wolała bym dać na cele charytatywne . To pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze nie wyobrażam sobie ale może mam za małą wyobraźnię ;) ja mam skończę 30 w tym miesiącu i mam jedno niespełna 2-letnie, jak ząbkuje, gorączkuje to od zmysłów odchodzę bo się o niego martwię, za niedługo trzeb będzie wybrać przedszkole, potem jakąś sensowną szkołę, dać mu na studia i jakiś start przy czwórce chyba bym zwariowała :( my planujemy jeszcze jedno dziecko za 3 lata. Pozdrawiam i życzę dużo siły, samozaparcia i zdrowia dla całej rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfguguoog
najwidoczniej nadajesz sie tylko do dawania dupy i rodzenia, współczuję marnych ambicji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Przestańce każda matka przechodzi przez ząbkowanie są od tego mąście żele a od gorączki macie czopki i syropy co daje ulge dziecku itd . Ja jakoś nie miałam dylematów jak moje dziecko przeleżało 1 miesiąc w szpitalu i wytrwałam razem z malcem teraz ma już 3 lata i nie mam problemów . Mam Córke i syna którzy się świetnie dogadują a nawet sprzątają po sobie . Pmiętajcie trzeba dzieci dobrze wychować i dać im miłość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Do autorki wątku - Ty kobieto nie martw się dasz rade i jeszcze będziesz sie cieszyć i nie myśl o tym co ludzie mówią tylko skup się na wychowaniu żeby zachować dyscypline u dzieci żeby były grzeczne .Wiem że dochody przy 4 są marne ale postaraj się są od tego instytucje i warto przy nich skorzystać wesprą cię finansowo choć to mało ale zawsze coś !!!Radze zakończyć ten wątek już bo są tu okropni ludzie co lubią dogadywać !!! Życzę dużo radości i miłości w rodzinie !!!!!! To kończę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche szybko wam poszlo:-) ale jak dlugo macie za co te dzieci wychowac, dac jesc, dobrze ubrac, wyslac do szkoly, kupic dobre pomoce naukowe i pojechac od czasu do czasu na wakacje to OK. Jak dlugo dzieci nie chodza glodne, brudne , chore a rodzice nie kisza tylka w domu to nikomu nic do tego. A ze mama mloda to nic nie szkodzi. Nie kazdy musi miec magistra aczkolwiek nie wiem autorko jak do konca jest z Toba ale ja radzilabym sie rozgladnac za jakakolwiek praca szybko bo ;1. skladki na emeryture (trzeba myslec o tym juz teraz) 2. bedziesz miala odskocznie od domu plus nie strzelisz sobie zawodowego samoboja bo w PL wiadomo jak jest 3. bron Boze mezowi cos sie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice wychowali 4 dzieci, moja jedna z sióstr ma 3 dzieci i ja tam patologii nie widze :/ sama bym miała 3 dzieci gdyby nie strach przed porodem co zaskutkowało 1 dzieckiem... mam teraz 23 lata i 5letnią córkę i gdybym była nieco mniejszym tchórzem to już bym mogła spokojnie mieć trójeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata....
Pisałam już, że nas jest finansowo stać na utrzymanie dzieci i nie w tym rzecz, nie wiem co tu te linki robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak oczywiście
jeżeli stać, i ma cierpliwość to jej sprawa... mój maż trzeci z dziewiątki rodzeństwa,teściom niestety się zmarło nim najmłodszy osiągnął pełnoletność( i temu jednemu ni udało się wyrosnąć na porządnego człowieka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata....
"a wasze dzieci są własnie utrzymywane z moich odkładanych emerytur" --> swoje dzieci utrzymuje sama z mężem, więc wypraszam sobie !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×