Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagodka.74

czy kupilibyscie taki dom?

Polecane posty

Gość Naranja.
Nie wszystkie, zostały jeszcze dwa od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
No. Teraz jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, juz ich nie ma. mam plan domu, ale nie wiem jak wlozyc bo nie da sie zrobic kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Ok, no to skoro nie ma już zdjęć z tablicą to mogę się bezpiecznie przyznać, że widziałam tę nieruchomość i już ją obejrzałam z perspektywy zdjęć agenta i z satelity i muszę ci powiedzieć, że ładny kawał placu macie z tyłu. ;) Brakuje tylko jakiegoś prostego deck-u z drewna, bo widzę że ktoś go rozebrał, albo się rozpadł i trawą wam zarósł. Możecie ubić w jego miejsce coś takiego: http://www.electric-fences.net/wp-content/uploads/2010/11/Deck-Fence.jpg (tylko bez tych barierek może). Jest też sporo miejsca na basen (widzę, że sporo sąsiadów ma). Ogrodzenie bardzo fajne i w sumie nie trzeba go nawet ruszać. Sprawdźcie tylko drewno, czy się nie sypie i jak jest ok to tylko przelećcie je białym lakierem i będzie cacy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Plan możesz zeskanować i wrzucić przez voile albo imageshack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Aha, z tyłu budynku od podwórka na ścianie pod małym oknem jest taki jakby ciemny zaciek (nie wiem dokładnie co, bo zdjęcie jest małe). - Sprawdźcie go koniecznie, bo może tam się grzyb zrobił w ścianie, albo biegnie jakaś uszkodzona rura kanalizacyjna i trzeba będzie rozbierać elewacje, kuć i suszyć ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo podejzliwa, jak sie znamy to sie przyznaj. A jak nie, no to wlasnie to co widzialas to wlasnie tak wyglada. Basenu nie chcemy bo mamy malutkie dzieci i wlasciwie lubie zielen oraz wole zeby dzieciaki lataly po trawie i mialy duuuuza piaskownice zamiast basenu. Bardzo fajna okolica, tylko chcielibysmy ten domek ciekawie urzadzic oczywiscie z mysla o bezpieczenstwie dzieci ale takze w naszym stylu. czyli jakas mieszanka wiktorianska/klasyczna/toskanska (malowanie scian)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Nie, chyba raczej się nie znamy. Jestem z Warszawy, ale znalezienie czegokolwiek w necie to dla mnie pikuś. :) Lubię tematykę związaną z wnętrzami, wzornictwem przemysłowym i architekturą generalnie... To jedno z moich hobby. Byłam ciekawa tego domu, dlatego do odszukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
go*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Okolica faktycznie fajna. Szczególnie spodobało mi się to zakole z rondem przed waszym domem. :) Ale się dzieciaki tam wyszaleją na rowerach i rolkach! A sąsiedztwo ogólnie jak? Fajni ludzie? Jaka średnia wieku? Dzieciaki będą miały kolegów zza płotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
"mieszanka wiktorianska/klasyczna/toskanska (malowanie scian)" Uuu, to widzę że nie trafiłam w wasze gusta z tym rozwiązaniem kuchennym... Ja preferuję taki właśnie minimalizm 'lekko oswojony' (głównie w wydaniu skandynawskim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz bardziej na minimalizm jest nastawiony i napewno pokarze mu linki na pomysly kuchenne, bo to wlasciwie pierwsza rzecz, ktora w tym domu bedzie zrobiona. Moj gust to raczej drogi, wiec nie wiem na ile realny, ale moze jakas mieszanka i wszystko bedzie dobrze. ja jeszcze przegladam weranda.pl wydaje mi sie bardzo ciekawa na pomysly choc to dosc exkluzywny magazyn. podeslij mi jeszcze jakies linki ktore lubisz. wlasnie na ten salon z kuchnia powiazany. dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to jest mieszanka rasowa ale w wiekszosci biala populacja. Napewno sa tez polacy, ale oczywiscie nikogo tam jeszcze nieznamy. Ogolnie, wydaje sie spokojna i okolica idealna do mieszkania z dziecmi. Wybralismy ta okolice przede wszystkim z powodu szkoly akurat jest to czesc miasta, ktora ma jedna z lepszych systemow szkol. Czy znasz moze jakies strony gdzie moglabym sie bawic w komputerowe programownie swojego wnetrza. To chyba by mi pomoglo. Oczywiscie dobrze by bylo aby program byl darmowy. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Nie ma sprawy, ale tu już nie dziś, bo muszę zająć domem zanim pójdę spać. :) Wiesz co, przeglądałam teraz inne oferty od tego samego agenta i przez przypadek trafiłam na wnętrze które wydaje mi się, że całkiem przypadłoby ci do gustu. Nie jest może toskańskie, ale klasyczne i eleganckie na pewno. Szczególnie urzekły mnie krzesła w ich jadalni i wydaje mi się, że spodobałaby ci się u nich kuchnia (ciemna podłoga bardzo ładnie się komponuje z jasnymi meblami). Oczywiście absolutnie nie mam zamiaru wklejać tu żadnego linku agenta ze względu na waszą prywatność, więc spokojnie. Dam ci jednak dyskretne instrukcje jak go znaleźć, bo chciałabym żebyście obejrzeli ten domek. No to tak: - na głównej stronie agenta po lewej stronie u samej góry masz wymienione hrabstwa - wybierasz pierwsze z nich (pierwsza pozycja) - będzie to 13 dom licząc od góry (taki duży 2 piętrowy z 4 sypialniami, obłożony klinkierem i z białymi kolumnami przy wejściu) Czuję, że ci się spodoba. :) Do tego ma bardzo ładne wejście od ulicy i ciekawe łóżko i szafkę nocną w głównej sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
* Yyy, to jest: muszę się zająć domem zanim pójdę spać (ech te błędy, chyba się robię śpiąca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Bardzo wiele ciekawych inspiracji znajdziesz też na Apartment Therapy: http://www.apartmenttherapy.com/ (w dziale "Top Tours" i "Top Posts" pod prezentowanymi mieszkaniami są zazwyczaj opisy co kto gdzie kupił oraz można zadawać pytania właścicielom i zostawiać komentarze) To samo w kategorii pokoików dziecięcych (ślicznych notabene) :) tutaj: http://www.ohdeedoh.com/ Pozostałe działy dotyczą (domowych) biur, nowinek technologicznych i nie tylko: http://www.unplggd.com/ ciekawych "udomowionych" miejsc: http://www.re-nest.com/re-nest/email/famous-writers-small-writing-sheds-and-offthegrid-huts-140587 wystroju kuchni, akcesoriów kuchennych i gotowania: http://www.thekitchn.com/thekitchn/food-politics/beyond-bpa-why-to-avoid-plastic-food-containersnpr-140736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz na mysli ten z biala kuchnia? Jezeli tak, to mi sie podoba. Wlasnie myslimy o bialej lub tego typu odcien kuchni i z szawkami takze tymi z szybkami. Tylko ze my te wszystkie AGD bedziemy mieli biale (sa o wiele tansze) i musimy to jakos wspolgrac z tymi meblami. Ale kuchnia bardzo mi sie podoba. dzieki za czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Tak to ten z białą kuchnią. A krzesła w jadalni jak? :) Śliczne mi się wydały. Trochę taki nowoczesny barok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Odnośnie tych stron do planowania wnętrz, to owszem znam, ale dawno z nich nie korzystałam, więc musiałabym sprawdzić czy wszystkie nadal istnieją. Sęk w tym, że wszystkie 3 jakie znam i z których korzystałam są skandynawskich producentów mebli... (tak, wiem... moja słabość) :P a do tego dominująca część mebli w tych plannerach jest raczej nowoczesna, czyli trochę nie w twoim typie. Te programy są do ściągnięcia (lub do korzystania bez zapisywania) na stronach Ikea, BoConcept i HTH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzesla i stolik to legenda... raczej nie uda mi sie takich miec to chyba poza zasiegiem naszego portwela, ale moze gdzies cos wypatrze a do tego czasu bedzie nam sluzyc ten ikea'owski. Jest taka popularna strona w USA www.craigslist.com bardzo lubie tam szperac zupelnie jak bym byla na pchlim targu i mozna tam wyszperac ciekawostki a najwazniejsze ze jest za darmo i dla tych co sprzedaja i co kupuja. Maja opcje tez na Polske ale chyba nie jest tak bardzo popularna z uwagi na mala ilosc ogloszen. A szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Wiem wiem, słyszałam o Craigslist. :) W tym domu, który widziałaś podoba mi się też wykończenie ścian (kolor, te białe cokoły i listwy, barierka od schodów) i właśnie coś takiego widziałabym u was ...nawet próbowałam opisać coś podobnego w pierwszym poście, ale nie wiem na ile czytelnie. ;) W sumie niby standard w wielu domach w USA, ale naprawdę fajnie by to u was wyglądało. Rozwiązanie dosyć eleganckie i jednocześnie daje poczucie przestrzeni w pomieszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Jeśli lubisz nietuzinkowe przedmioty i dekoracje w domu to pokochasz Etsy! :) Podejrzewam, że słyszałaś o tym serwisie: http://www.etsy.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
No dobra kochana, zwijam się bo u nas już 11 w nocy dochodzi, a ja muszę jeszcze posprzątać i puścić zmywanie. Jutro powklejam linki do tych plannerów. Dobrej nocy więc (czy tam popołudnia.. bo u was dopiero jakaś 4 dochodzi) :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie za 100 punktow! gdzie ulokowac telewizor (plazma) tak aby nie zucal sie w oczy. nie chcialabym aby telewizor byl meblem, po prostu byl by widoczny ale nie na piedestale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
Domek jest calkiem w porzadku. Przestronny i nowy odnowiony wiec dobry dla mlodej rodziny. Widac, ze wiec nie bedzie klopotu z plesnia lub reperacjami. Wez tylko pod uwage czy dogodna komunikacja, sklepy, szkola itd. Poza tym calkiem ok mozna smialo sie wprowadzic. Urzadzisz wedlug wlasnego gustu i napewno bedziesz zadowolona. Z ciekawosci, za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
Zaraz popatrze. Cena taka, ze nie ma sie co zastanawiac, bo taniej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkowa
wiec tak, trudno ten salon zobaczyc w calosci, ale pomysl skad i jak bedziesz ten telewizor ogladac i jaki to telewizor. Jesli zawisnie na scianie, zostaje ci duzo miejsca na podlodze na inne nizsze meble. Rowniez, czy bedziesz ogladac z kanapy, fotela? Jesli tak to gdzie masz na nie miejsce - telewizor musi wowczas byc naprzeciwko. Napewno cos wymyslisz poza tym meble przeciez mozna przestawiac. Ja mam telewizor w saloniku, bo nie jestem zwolennikiem pomieszkiwania lub przesiadywania w piwnicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×