Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość o taaaki problem mam

co tu robić? doradźcie proszę

Polecane posty

Gość o taaaki problem mam

zadurzyłam się koledze. Chodziliśmy razem ze wspólnymi znajomymi na imprezy i nawet nie wiem w którym momencie poczułam do niego coś więcej. Któregoś dnia po paru kieliszkach go pocałowałam :o było mi strasznie głupio, unikałam go przez jakiś czas, chociaż on zabiegał o kontakt. W końcu odważyłam sie na wspólne wyjście, sam się do mnie dosiadł, złapał za ręke, był b. miły i trochę się przed nim otworzyłam, wyznałam że mi sie podoba i takie tam :o Powiedział że leczy złamane serce i chyba nie jest gotowy, ogólnie poczułam sie spławiona. Postanowiłam sobie dać spokój, ale od tego czasu widzieliśmy się pare razy- on zawsze pierwszy mnie zaczepiał, zachowywał się inaczej niż zwykle, nawet jak gadał do kogoś innego to widziałam że szukał wzrokiem mnie, potem pare razy pisał do mnie, dzwonił, aż przestał. Tzn dalej sie widujemy, dalej widze że zalezy mu na kontakcie (specjalnie wychodzi w tym czasie co ja, zostaje dłużej jak poźniej od niego kończe zajecia) ale nie odzywa sie do mnie, nie pisze, nie dzwoni. Pomyślałam że to przegrana sprawa, ale pogadałam na ten temat z paroma kumplami, którzy stwierdzili że powinnam o niego powalczyć, bo faceci też to lubią, szczególnie jak ma złamane serce, ale ja już sama nie wiem, boje sie zaryzykować :o i odkryć zupełnie z uczuciami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×