Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dara.90

V LO Tarnów

Polecane posty

Gość dara.90

Witam! Szczególnie tych którzy wybieraja się do V Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie! Jestem w klasie 3 maturalnej i chcę pomóc osobom które myślą o tej szkole. Otóż jeśli chodzi o nastrój w klasie to ludzie są naprawde fajni, nie tacy typowi z "miasta" jak to sie mówi tylko równi sobie. Jeśli chodzi zaś o samą szkołę to to jest katastrofa:( pierwsze dwa lata nawet mi się podobały, a teraz? istny bałagan i burdel. Wszystko sie zmienilo od kiedy mamy nowa dyrektorke. nauczyciele zrobili się stacy wścibscy. cały czas sie dra, wszystko robimy nie tak jak nalezy.! najlepszy przyklad: nauczyciel od matematyki wydarł sie na nas ze jestesmy za glosno ( podczas gdy byla przerwa ) na dodatek kazal nam zdjac wszelkie rzeczy ze stołów takie jak torby/plecaki bo go to denerwuje!! No to jest chyba choroba psychiczna! paranoja! chetnie udziele wiecej informacji. ale ogolnie jak zalezy wam zeby jednak sie czegos nauczyc to NIE W TEJ SZKOLE!! nauczyciele nie potrafia przumusic do nauki, potrafia tylko krzyczec. stres i nerwówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtherth
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtherth
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻 🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtherth
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻 🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtherth
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtherth
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafafwddfd
no ładne kwiotuski i serduska, ale komu sie tak nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP Edukacja
LICEA DLA DOROSŁYCH po: gimnazjum, 8 - letniej szkole podstawowej, szkole zawodowej AP Edukacja ul. Chopina 21F, 62-507 Konin, tel 63 244 98 86/99, 506 080 495

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby16
proszę uczniów V liceum o wypowiedzenie się na temat tej szkoły ;) powiedzcie czy warto się tam wybierać :* naprawdę teraz takie informacje są na miarę złota.. ! ;) osobiście pytam o to liceum bo słyszałam że nie ma sali gimnastycznej i to oznacza wyjścia na basen ;p to dla mnie główny powód dla którego chce wybrac tą szkołe, bo nie znosze w.fiz i nigdy sb nie radze z ćwiczeniami.. a basen jakoś bym przeżyła ;p ;) bardzo prosze, piszcie jak najwięcej i bądźcie obiektywni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjfskla.ksjflsk
Chodzę do tej szkoły od 2012 roku, jestem w 1 klasie. Bardzo mi się ta szkoła podoba ! Niektórzy nauczyciele mnie denerwują, ale na pewno nie Pan od Matematyki. Chyba wiem kogo dokładnie masz na myśli, ale czy nie dramatyzujesz? To chyba były żarty ? :) On tak ma w zwyczaju że sobie robi jaja, nie strasz nam tu 3cioklasistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjkgdxvhytdxc
hej ;) bylaby bardzo wdzieczna gdyby ktos napisal ile trzeba miec punktow na profil humanistyczny ( kl. a i b) jaki jest próg? czy dostane sie jezeli bede miec ol. 120 pkt? z gory dzieki:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczęszczam do tej szkoły od roku i powiem szczerze ze nie bylam zadowolona na samym początku ale teraz jest naprawdę super .Ludzie których poznałam są mili i zabawni a jeśli chodzi o poziom nauki to wiadomo są nauczyciele (2) którzy może troszkę mniej zrozumieją ale i są tacy którzy naprawdę duzo wymagają i bardzo duzo Cię nauczą np pan od angielskiego czy pani od wosu i historii :)a i PAN OD MATEMATYKI jest bardzo zabawny i muszę przyznać ze bardzo dobrze tłumaczy :) Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dokładnie, zgadzam się z powyższym :) Nauczyciele są ludzcy, nie tak jak w innych szkołach się czasem zdarza, można się z nimi normalnie dogadać. Interesują się uczniem i nikogo nie traktują przedmiotowo. Ja w rekrutacji na rok 2012/2013 miałam 138 pkt i dostałam się do klasy B więc myślę, że też większego problemu nie ma a szkoła jest naprawdę super. Nigdy bym się nie zamieniła na I ani na III liceum, mam tam znajomych i jednak jest różnica w atmosferze. V LO nie jest zbyt dużą szkołą, dlatego panuje taka rodzinna atmosfera. Ale również - jeśli się nie chcesz uczyć to się nie nauczysz i tak jest moim zdaniem wszędzie. Przecież się kogoś nie zmusi na siłę. Ja chcę się uczyć i nikt mi w tym nie sprawia problemów a wręcz podsuwają nowe możliwości więc naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha pani od historii i wosu powiedasz? loool bylam w tej szkole na profilu humanistycznym (mialam 145 punktow ale przy 120 spokojnie sie dostaniecie) i przez te wlasnie nauczycielke znienawidzilam historie i juz wiedzialam ze nigdy w zyciu nie bede miala z nia nic wspolnego. Przychodzilismy na sprawdzian i nie wiedzielismy z jakiego dzialu piszemy, a nawet jak juz powiedziala to i tak ostatecznie dala cos innego, chaos chaos chaos, oceny jakies z d**y wziete wpisywala, na koniec roku pol klasy ledwo dwoj****asen jest tylko w pierwszej klasie, potem normalny wf, chociaż jak ten wf wygladal to nawet tego nie skomentuje, chociaz to mi sie akurat podobalo, bo nigdy nie lubilam wfu :) ogolnie odradzam te szkole, jak chcecie naprawde cos osiagnac to tylko i albo iii lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczennica V
Pierwszą rzeczą na którą nalezy zwrócic uwagę to to, ze klasy pierwsze zaczynaja lekcje w poludnie (11,12 a nawet o i 13) co wiąze się z tym, ze ostatnie lekcje konczą się o 17,30. Bywa to uciązliwe zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy to siedzi sie w szkole do ciemnej nocy. Faktem jest brak sali gimnastycznej wiec wf jest (w pierwszej klasie) na basenie, poźniej na stadionie Błękitnych a w zimie na lodowisku. Szkola jest dla ludzi, którzy sami potrafią się uczyc i przede wszystkim motywować do nauki. NAuczyciele są niewiele wymagający, niewiele też uczą.. Na fizyce czy chemii nie przeprowadza się doświadczeń a ogląda prezentacje z płyt. Z jezykiem obcym nauczyciele "idą" strasznie wolno (w maju jestesmy w 3 rozdziale, parodia), pani od j. polskiego tylko dyktuje notatki, nie rozwiązujemy sami zadnych problemów, nauczyciele których przedmioty są tyylko w pierwszej klasie uwazajaa, ze z tych przedmiotów powininsmy się najwiecej uczyć. Historia która wygląda tak, ze: "Przychodzilismy na sprawdzian i nie wiedzielismy z jakiego dzialu piszemy, a nawet jak juz powiedziala to i tak ostatecznie dala cos innego" w ogole histori nie przypomina. W klasie biolchemu, owa pani wymaga niewiele do nauczenia ale sprawdziany robi jak dla humanów.. Nauczyciele są mili, rozmowni i poza paroma wyjątkami nie ma jakichś problemów. Dobry pozmiom styl uczenia j. angielskiego. Nie zgodze się z tym, ze jest nerwówka. Powiedzialabym ze jest az nadzbyt luźno. Wiadomo, nauczyciele to tez ludzie, którzy czasem się denerwują. Co do punktów, to przyjmują od 120 niby ale w drugim termienie tez przyjmują, nawet mając mniej punktów. Aha, w szkole jest sklepik, do 15. Nigdy nie ma higiensitki (ktokolwiek byl z mojej klasy nigdy na nią nie trafił), w szkole są krótkie przerwy (dwie tylko po 10 min, z tym ze jedna rano, druga popoludniu wiec zalapiesz sie tylko na jedną, a reszta 5 min)jest bardzo mala szatnia i pleć ma po jednej lazience. Calkiem dobrze wyposazona jest biblioteka z jednym kompem, są tablice interaktywne, rzutniki. Ogolnie w szkole jest strasznie slaby przekaz informacji. Wiele rzeczy dowiesz się z fanpage już po calym wydarzeniu.. Podsumowując, jesli umiesz sie sam/a uczyc i nie potrzebujesz motywacji albo nie zalezy Ci na wielkiej wiedzy to smialo bierz V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tą szkołę, pani od historii jest faktycznie dosyć zabawna i sprawdziany są z wszystkiego ogółem ale przez to że jest dosyć wymagająca to się ludzie muszą uczyć. Ja jestem na biol-chem-ang i jestem zadowolona, angielski jest na bardzo dobrym poziomie, mamy najlepszego nauczyciela roku 2013 (pan Marcin Zaród) :) Biologia jest dobrze wykładana, chemia troszkę mniej ale nie ma tragedii. Nauczyciele są sympatyczni i wychodzą z założenia, że nie uczymy się dla nich tylko dla siebie, więc nas do nauki nie zmuszają, zresztą jeśli chcesz iść do liceum to chyba po to żeby się uczyć. Jest u nas całkiem sympatyczna atmosfera. W pierwszej klasie są popołudniowe zmiany (przynajmniej można się wyspać i dla dojeżdżających jest to dobre rozwiązanie, bo nie muszą wstawać o świcie), to prawda na razie nie mamy sali gimnastycznej i zamiast tego w pierwszej klasie jest basen. Nasza szkoła jest mała i przerwy są krótkie (ale dzięki temu szybciej wracamy do domu). Mamy bibliotekę, dobrze wyposażoną pracownię informatyczną. A i przede wszystkim pan od matematyki jest genialny, wreszcie zrozumiałam matmę i ją polubiłam, polski jak polski notatki, lektury, wypracowania. Ja jestem zadowolona i polecam V LO !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2013 roku trzeba było mieć 120 pkt żeby dostać się do humanistycznej, czyli 1a. Najwięcej było do 1d, czyli do biol -chemu. A basen jest tylko w 1 klasie od listopada do kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory zapomniałem napisać że do tego biol chemu było 136 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, do humanistycznej było w 2013 koło 120 pkt, wiem, bo ostatnio poznałem dwie osoby stamtąd, robią prawko w szkole Auto Lex tak jak ja (sporo osób tam robi, bo tanio, więc się przy okazji zna ludzi, hehe) .. dostały sie i podobno nie żałują wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej, czy my czasem nie byliśmy w jednej grupie w tym Auto Lex? :D Bo tez tam chodziłem. No ale w sumie robi tam kto żyw, więc nie wiadomo. Bo to własnie ja rozgłaszałem tam takie opinie nt LO V, w sumie potwierdzam :) Bodajże 118 punktów było progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bardzo mozliwe :P Ale tam jest tak pełno ludzi, ze teraz to sie raczej nie skojarzymy ;D Jak tam jazdy, ja jezdzilem z panem Leszkiem, super instruktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy ten wątek jeszcze żyje?:D potrzebuję pomocy, cxy rady w sprawie szkoły i mam pytania :) czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś o V LO im J. Korczaka w Tarnowie? Ogólnie czy atmosfera fajna, bo jeb***te tarnowianki i zarozumiałe chłopaczki, (Nie chcę tu nikogo normalnego urazić) to ostatnie czego bym chciała doświadczyć, a że jestem spoza tego miasta, to nie wiem czego się spodziewać:D Wiem, że wf jest organizowany na basenie, ale to mi się akurat bardzo podoba:D Na internecie nie mogę nigdzie znaleźć konkretnych opinii, tyle co dwie na stronie fb i na kafeterii sprzed paru lat, ale wiadomo teraz we wszystkich szkołach się pozmieniało.Czy naprawdę jest tak, że pierwsze klasy rozpoczynają lekcje od południa? To mi byłoby w sumie na rękę, bo będę mieszkać w bursie na Legionów, a stamtąd 15 minut pieszo, a patrzyłam na plany lekcjo na stronie i wszyscy zaczynają lekcje o 7:30, czasem po 8 :( I czy nie orientuje się ktoś czy nie jeździ miejski autobus spod teatru gdzieś w okolice tej szkoły? Bo u mnie z wyrabianiem się rano średnio, więc trudno jeszcze zorganizować sobie jakieś 20 minut na dojście do szkoły na tak wczesną porę:D Czy są jakieś dyskoteki, wycieczki, akcje, a jeśli tak, to jakkolwiek są ciekawe? Idę na profil psychologiczno-pedagogiczny, myślicie że będzie na nim wiele osób? chciałabym w miarę dużą klasę, żeby mieć z kim się zaprzyjaźnić. I czy jest szansa, że nie utworzą klasy, bo będzie zbyt mało osób? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoła jest genialna, jestem na biol chemie w pierwszej klasie. wymagający nauczyciele? nie, uczysz się sam dla siebie, a jak się nie uczysz to zawsze będą wymagający. .. pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×