Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Co wy z tym cukrem???

Polecane posty

O co chodzi z tym cukrem? A to że drogi, a to, że pod wydział? Czy wy tylko cukrem żyjecie? Wszystko ciągle drożeje, a wy przeżywacie ten cukier, jakby to co najmniej chleb był. U mnie idzie może ze 3 kilo cukru na rok, nie licząc przetworów, no, ale to też nie tak dużo i nie w marcu! Co wy z tym cukrem robicie? Jecie go na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa ja mam resztę
w cukiernicy a planuję ciasto upiec na jutro, nie ma cukru w sklepach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja uzywam z 5 kg na rok
do wypiekow od wielkiego dzwonu i do cukiernicy jak ktos przyjdzie i wlasnie dzisiaj chcialam upiec ciasto i co, nie ma cukru kuzwa w biedronie i lidlu potem pojade dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzi pojebało z tym cukrem! Płaczą,że nie mają pieniędzy,a kupują po 50 kg.Może na bimber:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftyr
w netto na pewno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolennicy PiS-u próbują nas wziąść głodem, tak jak Kozacy i Tatarzy załogę Zbaraża. Ale polska załoga wytrzymała. Obroną dowodził książę Jermi Wiśniowiecki, zwany "Jaremą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tak sie zastanawiam ja mam dla gości i do ciasta od wielkiego dzwonu a tu wielkie lamenty niby wszyscy sie zdrowo odżywiają, co druga sie odhcudza ale cukru żrą jak pszczoły w zimie opanujcie się babki z tym cukrem aż jutro popatrzę w tesco, co z tym cukrem, bo to staje się powoli śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Master, wszystko ładnie, tylko wziąĆ się pisze, nie wziąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech będzie wziąć. Pod Zbarażem polskie wojska w sile 16 tysięcy ludzi odpierały kozacko-tatarską armię liczącą 300 tysięcy ludzi przez 42 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrolllll34
glupki w niemczech cukier kosztuje 0,75 centow, u nas niby ma kosztowac 7zl niby ma ale to tylko chwilowa podwyzka zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wy jesteście smieszni
hahaha :D:D Ale z tym cukrem to tak serio Ewa ? :) 3 kg na rok?Nie słodzisz kawy ani herbaty?No chyba,ze nie pijesz :D U mnie to kilogram na trzy - cztery dni .. A tak swoją drogą to naprawdę nigdzie cukru nie ma?Nie gadajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale zwolennicy PiS-u szykują oblężenie Pałacu Prezydenckiego, wiem zbierają zapasy cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska musi potrzymać cukrową tradycję. W latach siedemdziesiątych, mieliśmy największą produkcję cukru w Europie i gierkowskie kartki na cukier. Jarosław Kaczyński zalecił powrót do wspomień z PRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellabonda
Przynajmniej jakaś korzyść z tej mojej głupiej cukrzycy :O Nie muszę się tym przejmować, bo cukru nie używam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga18.
master jak zwykle chce dominować na kafe...... o żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghftrdeds
po pierwsze słodzik jest gorszy od cukru więc z dwojga złego ja słodzę cukrem kupuję nie dużo bo ok 1,5 kg na miesiąc dla 3 osób + gości pamiętam też jak kilka lat temu była taka akcja z cukrem spekulanci straszyli ludzie kupowali na potęgę a ceny rosły proporcjonalnie do popytu teraz jest tak samo i myślę że za kilka tygodni cukier stanieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvrec
A ja od dzis przestaje slodzic! Tylko kawe bede slodzic - dwie plaskie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie słodzę herbaty kawy prawie nie pijam jak słodzę, to miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna 109
haha cudowna a wiesz ze slodzik jest duzo bardziej kaloryczny? zaloze sie,ze masz gruby tylek..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghftrdeds
zaraz problem po prostu składniki słodzika to sama chemia chyba że kupujesz w sklepie ze zdrową żywnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskaffkaa
To takie dziwne, że można pić kawę i herbatę bez cukru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw herbata bez cukru
potem chleb bez masła otumanione propaganda PO POlaczki zgodza sie na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjniih
ja wogole nie mam w domu cukru ,juz od lat :) a jak przychodza goscie raz na rok to dostaja cos zimnego do picia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa ja mam resztę
mąż mi kupił 4 kg cukru w biedronce, ceny nie znam, żeby było śmieszniej, to baby oprócz cukru mąkę ziemniaczaną hurtem wykupują :P chyba france tęsknią do czasów, kiedy wszystko było na kartki :P No ale ja mogę teraz piec ciasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brgh
no mąka ziemniaczana z 2,50 na 7 skoczyła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×