Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 5dgdddddddgggggggggggggggggggg

pytanie o prowadzenie domu

Polecane posty

Gość 5dgdddddddgggggggggggggggggggg

co ile zmieniacie posciel i pierzecie pizame/koszulke nocna? prosze o powazne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posciel co tydzien, zimą co dwa tyg piżama moja i męża co 3 dni około, chyba że akurat sypiam nago;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
E tam, co tydzien. Ostatecznie codziennie bierzemy prysznic. Posciel co dwa - trzy tygodnie a ewentualne pizamki (raczej zima) zaleznie od potrzeb - ale srednio raz na tydzien. A co to za ankieta? Uwazam, ze kazdy dziala wg wlasnych potrzeb, kiedy jestem na wsi posciel pierzemy czesciej, bo wietrzymy na podworzu a wtedy wiadomo i muchy ob... czasem inne takie latajace , no i wiecej kurzu. W miescie tez zalezy i od rodzaju poscieli i od stopnia czystosci uzytkownikow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pościel zmieniam co dwa tygodnie w piżamie nie śpię, tylko w t-shircie, zmieniam co drugi-trzeci dzień jak zmienia reszta domowników? nie wiem i nie moja to sprawa, wszyscy są dorośli i sprawni psychofizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
U mnie pościel i piżamy prane są co tydzień. W domu letnim znacznie bardziej to olewam, robię pranie pościeli raz na kilka tygodni, a piżamy każdy daje do prania, gdy chce. Gdyby ktoś się czepiał - pod spodniami od piżamy noszę majtki, które zmieniam codziennie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piżamę jakoś raz na miesiac
a pościel co 6 tygodni. nie znam ludzi, co zmieniają pościel co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka1234
hej Ja paściel zmieniam co 2-3 tygodnie a piżamke piore raz w tygodniu, latem co 3-4 dni. A ty co ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promooooooooooooooootioooooooo
nie dziwie sie ze pelno tematowo grzybicy i innych infekcjach ukobiet skoro nawet spicie w gaciach!! powinno sie spac z luznych spodniach odpizamy luib z gola brocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posciel co 2 tyg
koszule nocna co tydzien, tak samo reczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja śpię nago
a pościel zmieniam co dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo często
pościel zmieniam co tydzień i nie żartuję, co sobotę lub jak mi się nie chce to co niedziele. oprócz tego pościel jest niemal codziennie wietrzona na świeżym powietrzu, mieszkam na wsi. ręczniki zmieniam co 2-3 dni. ścierki w kuchni codziennie. a piżamę? rzadko śpię w piżamie, zazwyczaj śpię nago, albo tylko w haleczce, bez majtek bo to niezdrowo. jak bardzo przemarznę to wtedy zakładam piżamę i skarpety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkaaaaaaaaaa
posciel normalnie co tydzien a koszulke nocna codziennie,tak samo jak bielizne codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam stały nick ale po co
pościel raz w miesiącu - mniej więcej, koszulkę nocną podobnie - przeważnie sypiam nago:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez ...
posciel raz w miesiacu poduchy co tydzien odziez nocna 1-2 razy w tygodniu reczniki co tydzien kapielowe, 2 razy w tyg do rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itylllle
Pościel - tydzień, czasem trochę więcej, ale my mamy system "amerykański" - z prześcieradłem pod kołdrą, i się tylko to prześcieradło, poszewki na poduszkach i prześcieradło właściwe zmienia. Poszewka na kołdrze zostaje na dłużej, prześcieradło właściwe na gumkach... całość idzie błyskawicznie, a i pranie nieduże objętościowo. Aha, niczego nie prasujemy. A piżam nie posiadamy, sypiamy co najwyżej w majtkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba zartujecie z tym
zmienianiem poscieli raz na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja posciel zmieniam co
tydzien, jako że śpię z psem :p Poza tym lubię mieć ciągle świeżą pościel i nawet w zimie wieszam w ogrodzie a pozniej dosuszam w domu, zapach lepszy niz jakikolwiek płyn do płukania :) Co do piżamy to też mam manię i śpię tylko raz w piżamie (czy tam koszulce) i od razu do prania, dlatego częściej śpię nago :p chociaż w zimie jednak trzeba się ubrać więc piorę codziennie ale zazwyczaj to nie piorę a odświeżam w 30 minutowym praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×