Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcesobiezrobictatoo

Do kobiet - co myślicie o tatuazach u faceta? Bo chcę sobie zrobić

Polecane posty

Gość gość
A rób sobie kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi sie. Ale w niskopostawionych srodowiskach robia. Przestepcy, marynarze i alfonsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiamy wszystkich marynarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem kobietą i planuję sobie zrobić taki jeden w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa indywidualna - jednym pasuje drugim nie ;-) -> ale najważniejsze żebyś czuł się dobrze sam ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jaki tatuaż, ale ogólnie podobają mi się wytatuowani mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczyt obciachu = wytatuowany motylek/róża w granicach majtek u kobiety nosz, k chyba za dużo oglądacie Trudne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerz???rob...pamietaj tylko by to hyl dobry tatoo w odpowiednim miejscu....no i niech przedstawia to co chcialbys innym przekazac o sobie...musi sie pokrywac z twoja osobowoscia i tym w co wierzysz-nie chodzi mi o religie...i zastanow sie najpierw tysiac razy bo bedziesz go nosil do konca swojego zycia...no i musi tez pasowac do twojego wygladu...ja tez chce zrobic i sie juz zdecydowalem...problem w tym ze nie moge znalezc wzoru...chyba beda musieli go narysować;) musi byc taki ze by robil cie bardziej atrakcyjnym.zebys byl dumny z niego kazdego dnia,kazdego razu gdy na niego spojrzysz...a to ze tatoo jest tylko dla dresow,kryminalow i marynarzy to myślenie ludzi z poprzedniej epoki...zaszczepione przez babcie i dziadkow.,,czasy sie zmieniaja i niewielu ludzi zdaje sobie sprawe ze zyjemy w czasach gdzie zaczyna sie nowa epoka...myslenie i mentalnosc ludzi sie zmienia.Na zachodzie ludzie robia sobie czesto tatoo zarowno mezczyzni jak i kobiety...jedno jest wazne...to co pisalem...to ma cie zdobic nie szpecic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.google.co.uk/search?q=tatuaz+napis&client=tablet-android-samsung&hl=pl-PL&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=buU-VdfYHI2Baa6VgNgC&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1024&bih=600#imgrc=8GcV1-9S7ITnZM%253A%3Bmh6ZO8tULFTlJM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg.szafa.pl%252Fforum%252F0%252Ffoto_cache%252F5df%252Fe19%252Fd85%252Fe8f%252Fd8c%252F1f9%252F39e%252F2e5%252F078%252Fcb4%252F37_485x640.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fpinstake.com%252Ftatua%2525C5%2525BC-na-nadgarstku%252F%3B485%3B485

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko jest przewidzieć jakim się będzie człowiekiem za 20 lat, lepiej się zastanowić czy jeśli tatuaż przestanie się podobać to czy będzie można z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój partner ostatnio wyraził zainteresowanie zrobienia sobie dużego tatuażu. Zobaczymy co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaze sa extra tez mam bylem w microhaair i zrobili mi cos ale wlosy na glowie i wyglada to bardzo realistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×