Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaerena

Zzzzumba :) ??

Polecane posty

Gość Kaerena

Zapisałam się na zumbę z koleżanką, bo musimy jakoś wf odrobić a na uczelni mamy tylko siatkówkę. Ktoś kiedyś był na zajęciach tanecznych z Zumby? Czy one pomogają faktycznie schudnąć? Ja mam 78 kilo i chętnie bym się ich pozbyła, na razie raz w tygodniu, bo mi praca ani studia inaczej nie pozwalają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnoooo
beznadziejna jest zumba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze to jakaś forma aktywności i do tego aerobowa. Powinno ci się udać schudnąć parę kilo, jeśli nie będziesz jeść junk foodów i ustalisz sobie w miarę zdrowy jadłospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumby nie próbowałam, ale na mojej siłce są zajęcia LATINO, które po prostu uwielbiam! I polecam serio! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zna ktos
zna ktoś z Was ten klub? podobno w nim ma być zumba... www.danceandmove.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaerena
No niestety mogę tylkow soboty chodzić i mają tylko zumbę i tańce towarzyskie a nie chcę z kimś tańczyć :) Jak nieco scuhdnę moze się zapiszę na taniec brzucha :D ja się zapisałam (w wawie) do Salsa Libre bo akcweptuje uczelnia papierek od nich że chodzę na wf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam te zajęcia. Czas szybko płynie a jak instruktorka pociśnie to wymęczy człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaerena
Poszłam na zajęcia i myślałam że zdechnę. Jak to nie jest dobre ćwiczenie to nie wiem co jest ;) Myślicie że raz w tygodniu wystarczy czy opłacałoby się zainwestować w 2 razy? (więcej czasowo nie wyrobię) Codziennie ćwiczę z hula hop, chodzę godzinę i ćwiczę boks "na sucho" w samych rękawicach wg płyty dvd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem instruktorka zumby, polecam jako cos dodatkowego, bo jesli chcesz schudnac, to sama zumba nic ci nie da, konieczna jest odpowiednia dieta i czestsze wizyty na silowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takzumba
dla mnie zumba brzmi super, moja kolezanka chodzila do szkoly tanca ananday na zajecia dla poczatkujacych ale bardzo intensywne i byla zadowolona, bardzo szybko schudla ale to chyba dlatego ze ma dosc dobra przemiane materii, troche ruchu i od razu waga jej leci, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zumbe uwielbiam
ale nie chodze tam, zeby schudnac. Zreszta moja waga od 20 lat wciaz niezmienna jest niestety, wiec to niemozliwe zebym byla szczuplejsza ;) Na silownie chodze codziennie ale zumbe ubielbiam. Niestetyy u mnie tylko 2 razy wygodniu jest... Znaczy jest 3 razy ale z jedna instruktorka nie lubie tych zajec. Za to z instruktorem sa swietne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania Ania
Zajęcia zumby w dogodnej lokalizacji możecie znaleźć na stronie http://gdzietanczyc.pl/ . Strona jest bardzo rzetelnie przygotowana ;) najwieksze miasta w Polsce mają całkowicie zaktualizowaną bazę szkół tańca;) sama korzystam i polecam , równiez z tego względu, ze są tam opinie o poszczególnych szkołach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×