Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milosz z Maszewa

Zamieżam zrobiś średnie wykształcenie w rok. jest taka możliwość.

Polecane posty

Gość gość
Nie używałam słowa debile. Czytaj ze zrozumieniem. I niczego sobie nie dodaję. Maturę robiłam dawno temu i wtedy liceum było czteroletnie. Widać, że jesteś z tych roczników po reformie i czasów gimnazjum. Kiedyś naukę się szanowało. A kiedyś każdy robi jakieś szkoły nie wiadomo skąd, maturę w rok, jakieś studium policealne gdzie nawet nie trzeba mieć matury! Czy to jest przyszłe pokolenie młodych ludzi? Teraz niektórzy na gimnazjum kończą swoją edukację. Popytaj starszych roczników pewnie jeszcze do teraz bardzo dużo wiedzą i potrafiliby Ci zacytować dużo wierszy czy rozwiązać nie jedno skomplikowane zadanie z matmy. A teraz to ludzie nawet w gimnazjum mają kłopoty z podstawowymi równaniami. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katya29
Zapraszam do liceum internetowego Alfa ( szkoła przez internet). Jedynie na egzaminy należy przyjechać do szkoły. Świadectwo ukończenia szkoły jest takie samo jak po ukończeniu szkoły zaocznej dla dorosłych. Szkoła przygotowuje skutecznie również do matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eksternistycznie ja robilam 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz wykształcenia średniego, nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz ukończyć szkołę PODSTAWOWĄ, GIMNAZJUM lub LICEUM dla dorosłych. CZESNE i WPISOWE 0 zł!! Przyjmujemy tez na wyższe semestry. Polecamy również kurs eksternistyczny - szkoła średnia w mniej niż 1 rok ! U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×