Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monikaowca 20

sex a ciaza

Polecane posty

Gość monikaowca 20

powiedzcie mi czy jest jakas szansa zajsc w ciaze gdy uzywa sie gumek ? ja ostatnio ze swoim partnerem uprawialams ex 2 razy, za zadnym razem nie doszedl we mnie, tylko po wyjsciu, ale zastanawia mnie fakt, np. zmiany gumki na drugą, bo przeciez reke mozna sobie sperma ubrudzic, badz mzoe cos kapnąc. wogole slyszalam ze gumki i tak nie sa w 100 5 pewne, tylko w 98 czy cos. iz e nawet uprawiajac sex w gumce mozna zajsc w ciaze? ale to chodzi o to ze gumka mzoe peknąć, czy cos ? czy typowo uprawia sie sex i zachodzi w ciaze , malo realne ale podobnos ie moze zdazac. ale mi chodzi dokladnie, o to czy w pzredstawionej mojej sytuacji byla by szansa zajsc w ciaze? jesetm z nim juz zareczona, wiec dziecko to nie problem, tylko wolelibysmy poczekac zeby juz bylo po slubie, no ale wyszlo jak wyszlo. atmosfera, chwila, i zrobilismy to 2 razy... teraz miesiaczka mi sie spoznia tydzien i zaczelams ie zastanawiac, . normalnie by mi do glowy nie przyszloz e zmieniajac gumke na 2 cos by moglo pojsc nie tak, ale ta spozniajca sie miesiaczka mnie dobija, i poddaje mi nowe pomysly... :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×