Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość będę kupować :)

sofa bedinge z Ikei

Polecane posty

Gość będę kupować :)

Jestem zmuszona wymienić łóżko w sypilani na rozkładną kanapę do spania i zastanawiam sie nad sofą Bedinge z Ikei - ma ja może ktoś z Was - czy jest wygodna w użytkowaniu i w miarę przywoitej jakości? I o co chodzi z tym materacem, który dokupuje się osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taką sofę
Służy mi już z 5 lat, najpierw jako łóżko/sofa, a teraz jako sofa w pokoju dziennym i awaryjne miejsce do spania. Zarzutów nie mam, materac kupuje się osobno, bo jest dwuczęściowy, więc chyba nie ma nawet zbyt dużego wyboru tych materacy. ale spało się na niej bardzo dobrze, nawet w dwie osoby :) Jedyny minus dla mnie to pokrycie, które teoretycznie można prać w pralce, ale tylko teoretycznie, bo do mojej pralki się nie mieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę kupować
dzięki :). Mam jeszcze pytanie - rozumiem, że kupuje sie stelaż, materac i pokrycie składa to w całość ... czyli cena katalogowa za sofę jest ceną stelaża, do którego trzeba doliczyc materac i pokrycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taką sofę
Tak. Są jeszcze poduszki, nie pamiętam ale chyba były w pakiecie z pokryciem. Pokrycia są różne, ceny mają od 300 do 400 zł bodajże, ostatnio sprawdzałam, bo muszę chyba to moje wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taką sofę
Chociaż w katalogu zazwyczaj wymieniają co wchodzi w skład ceny, to może doczytaj tam małym drukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę kupować
a w katalogu materace są w róznych cenach i właśnie dlatego sie pogubiłam :). Pokrowce tez mają rózne ceny. Ale cieszę sie z opinii, że te sofy są wygodne, na większości kanap śpi się koszmarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjjka
śpi się bardzo wygodnie, tylko troszkę się "wygniotła" część na której się siedzi - jest niżej. Może to za sprawą materaca, nie dopłacalismy do lepszego, wzięlismy ten co był w zestawie. Ale wg mnie gorzej funkcjonuje jako kanapa, bo jest za szeroka i jak się siedzi, to trzeba sobie podłozyć poduszkę, żeby się oprzeć. Tak więc po przeprowadzce kupilismy sofę do salonu, a beddinge nadal nam słuzy w sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam te sofe
choc przyznam sie ze nigdy na niej nie spalam, stoi w pokoju goscinnym. Goscie sobie chwalili, choc moim zdaniem jest za waska. Materac mam chyba sultan, najdrozszy dostepny, wydaje sie wygodny, ogolnie to trzeba poprobowac w sklepie bo niektore byly kiepskie. Duzy minus to to obicie, ktore trzeba sciagac i naciagac przed rozlozeniem, jakbym miala to robic codziennie to dostalabym szalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę kupować
czyli jednak ... miałam nadzieję, ze to obicie jest na stałe. JA tez chyba dostałabym cholery robiąc to na codzień. Ok, a możecie polecić coś rozkładanego i wygodnego do spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taką sofę
A po co ściągać??? Nigdy nie ściągałam do rozłożenia... Na pokryciu kładłam prześcieradło, pościel itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba lepsze będą sofy
rozkładane tradycyjne... kupisz w podobnej cenie (nawet w ikei). Zwróć tlko uwage, żeby bolce mocujące nie były plastikowe - nie wytrzymają ciaglego rozkładania kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam te sofe
az sprawdze w domu z ciekawosci, ale o ile pamietam to z ta pikowana kolorowa narzuta na wierzchu nie da sie rozlozyc bo jest za krotka i naciagnieta na gore i dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taką sofę
Ja mam pokrycie czerwone, ale chyba już takiego nie ma, bo zmienili w międzyczasie wzory i kolory, ale właśnie moje nie stanowi żadnej przeszkody w rozkładaniu. Ale jak napisałam swoją sofę kupiłam z 5 lat temu... Może w międzyczasie "ulepszyli" coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede kupować
mam te sofę - może Ci się skurczyła w praniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjjka
ja też nigdy nie ściągałam pokrycia do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam te sofe
rzeczywiscie da sie ja rozlozyc z narzuta, chociaz troche przy rogach sie ciagnie. Nie pralam jej jeszcze, mam ja od jesieni i nie bylo potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę kupować :)
Dziękuję za info. Chyba jednak się na nią zdecyduję, w opcji z lepszym materacem, bo ma być jednak głównie do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
wiesz co, a patrzyłaś na sofy z arismebel? Pomagam siostrze urządzić salon w jej nowym domku z bali i przeszukując różne oferty trafiłam na ich komplety. Mają całkiem ciekawy design, na przykład coś takiego: http://www.arismebel.pl/pl/shop/airone.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozycz29
Kupiłem bardzo wygodną sofę w sklepie meblowyoutlet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×