Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...julcia...;

Niania - ile mogę oczekiwać wynagrodzenia

Polecane posty

Gość ...julcia...;

Mam taką nietypową sytuację, a mianowicie dostałam propozycję opieki nad 8-letnią dziewczynką tyle, że ta opieka odbywałaby się w wakacje nad morzem przez miesiąc. Jeżeli dobrze zrozumiałam to miałabym tam jechać z małą na cały miesiąc (ja sama bez jej rodziców). Oni pokrywają koszty przejazdu, zakwaterowania itd. Ile mogę sobie zażyczyć za taką opiekę przez miesiąc 24godziny na dobę? Jest to duża odpowiedzialnośc, daleko od domu. Będę miała co prawda jakby wakacje za darmo tyle, że będę tylko z tą dziewczynką, więc nie będę miała nawet z kim porozmawiać. Proszę o jakieś propozycje, bo jeśli się zdecyduję na tą "pracę" to muszę wiedzieć jaką kwotę powinna zaproponować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz odpowiadam
ok.2000zl.Wez pod uwage,ze musisz miec na jakies wydatki,pokusy typu lody,gofry a nad morzem ceny sa z kosmosu:O Za mniej sie nie zgadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...julcia...;
I myślisz, że aż tyle mogę sobie życzyć? Przecież sam mój pobyt i wyżywienie tam ich dużo wyniesie... Jestem studentką (pedagogika) i nie ukrywam, że oferta darmowych wakacji wraz z "praktyką" to dla mnie super oferta. No nie wiem... Zadzwonią do mnie za dwa dni to porozmawiam z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślę
To zależy tylko od Ciebie ile bys chciała dostać, myślę, że tak jak napisała osoba wyżej, 200 tys to fajna kwota, ale z drugiej strony trzeba się postawić po stronie tych rodziców, czy ich będzie stac na taka kwotę. Ale może dobrym rozwiązaniem będzie np 1000 dla Ciebie + kieszonkowe dla dziecka (oczywiście dane Tobie) właśnie na jakieś lody itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×