Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulegly

Onanizujący się facet na oczach Pań? Odczucia Pań

Polecane posty

Onanizujący się facet na oczach Pań? Odczucia Pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena 16
Byłam z rodzicami na wakacjach obok plaży dla naturystów i opalałam się na tarasie. Na balkonie obok stał facet i na moich oczach zaczął się onanizować. W pewnym momencie tak mocno się zonanizował, że myślałam że urwie sobie napletek z siusiaka. Nie byłam prowokująca, byłam tylko wydepilowana i miałam pomalowane paznokcie na czerwono. Moje odczucia były bardzo intymne. Miałam tylko 16 lat a dorosły facet brutalnie zbił sobie konia patrząc na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlena - znaczy podnieciło cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 15
A na mnie zonanizował się dorosły facet i to prosto na buzie. Zbił sobie konia zamykając drzwi do sauny. Jak się odwrócił niby zamykając drzwi od sauny to się zaczął spuszczać prosto na mnie i mi na buzie i strasznie tryskał. Chamskie to było bo takiego czegoś jeszcze nie widziałam. Moje odczucia..., poczułam się dorosłą kobietą ale ten smak spermy po prostu szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smakowała ci ta sperma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena 16
Podnieciło mnie to, bo nigdy nie widziałam takiego nabrzmiałego siusiaka jak miał ten facet, miał całego bardzo stojącego siusiaka i całkiem zsunięty napletek i na dodatek ordynarnie się spuścił na mnie, to po prostu był szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 15
Nie smakowała mi sperma, bo była za słona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcecie to chętnie trysnę w realu przed wami - shagrat27@interia.pl - jestem z górnego śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
18:36 pokaż tu jak tryskasz:P to może znajdą się chętne na real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 8080
Uwielbiam patrzeć jak facet sam się bawi, strasznie mnie to kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - a ty co moher z krucjaty różańcowej? To forum erotyczne więc jak cię temat nie interesuje to w*********j z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obcy facet Onanizujący się facet na oczach Pań? Odczucia Pań ?? obrzydlistwo ... nigdy nie waliłbym sobie konia na oczach obcych kobiet ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pola15 - w zasadzie to co on zrobił to przestępstwo ... oczywiście jeśli nie było świadków trudno byłoby Ci to udowodnić ale facet był paskudny i dziwię się, że w takich okolicznościach "poczułaś się jak kobieta"... oj chyba ten twój wpis to nieprawda - prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek 48
Moja żona miała ten sam kompleks, ma bardzo małe piersi w zasadzie ma tylko same sutki. Ma bardzo filigranową urodę i 170 cm wzrostu, więc wygląda jak nastoletnia dziewczynka. Na ostatnich wakacjach byliśmy w Chorwacji, żona była 8 miesiącu ciąży ale byliśmy w miejscowości na granicy plaży dla naturystów. Udało mi się namówić żonę aby poszła na plażę dla naturystów. Moja żona najpierw z pewnymi oporami rozebrała się całkiem do naga. Na drugi dzień zrobiła sobie makijaż, ciemne przydymione powieki i duże kolczyki w uszach i bransoletki na rękach i na stopach a na dodatek ubrała sobie szpilki i tak poszliśmy na deptak wzdłuż plaży dla naturystów. Nie było faceta, który by się nie odwrócił za nią a była w 8-mym miesiącu ciąży i miała piersi tylko z samymi brodawkami. Żona mówiła mi, że widziała chłopców, którzy ją podglądają kiedy była na tarasie całkiem nago i musiała się zakryć bo, kilku chłopców tak się onanizowało, że bała się że pourywają sobie z jej powodu napletki na siusiakach. Odczucia mojej żony były takie, że nawet 47 letnia kobieta może być obiektem do onanizowania się młodych chłopców i dorosłych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onanizujący się mężczyzna zawsze był inspiracją do mojej własnej masturbacji i tak pozostało do dzisiaj pomimo 30-lat nadal czerpię z tego dużo satysfakcji i rozkoszy,oczywiście w tajemnicy przed mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgoldberg
Gość 00:56 a ja moge się przy tobie onanizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 17
Ja też byłam w pustej saunie wieczorem w hotelu i nagle wszedł facet, ściągnął sobie ręcznik i pokazał mi nabrziałego siusiaka a na dodatek miał całkiem ściągnięty napletek na siusiaku. Kuzynka pomalowała mi powieki na ciemno, bo miałyśmy pójść na imprezkę wieczorem a facet się niby odwrócił i zaczął się strasznie onanizować i spuścił mi się centralnie na buzie i dopiero co pomalowne powieki, powiem wam po prostu szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga i podobał Ci się ten ciepły powiew nasienia na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kazdy facet juz sobie trzepal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gimbusy, jak podpisujecie się Olek 48 lat to nie piszcie siusiak bo wiadomo że podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A drugi gimbus jako Kinga 17 myśli że powieki maluje się przed pójściem do sauny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore lubia popatrzec, inne znowu sa zbulwersowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie wali. Najwazniejsze zeby tego nie robil przed dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo podnieca jak mąż sobie robi dobrze przymnie , a jeszcze bardziej jak sobie wyobrażam jak robi to jakiś obcy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój bierze moją dłoń i każe mi objąć go. Na moją dłoń z jego pałką kładzie swoją i wali. Drugą pieszczę mu jajka spuszcza mi się do buzi. I koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam zawsze chcę mu pomóc :P Jeśli robi to patrząc na mnie to kręci mnie niesamowicie. I zazwyczaj kończy się to dla mnie na kolanach z nim w moich ustach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to wszystko jedna i ta sama osoba pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama do siebie to nie jedna i ta sama ja się pod tym nie podpisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×