Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Twoja_królewna

Sharm El Sheikh- jaki hotel?

Polecane posty

Byliśmy już w kilku biurach podróży i w każdym doardzają nam inny hotel. Wobec tego, chciałabym się dowiedzieć jaki hotel wg Was jest godny polecenia? Gdzie warto się wybrać? Zwracam się oczywiście do osób, które były w Egipcie :) Dodam, że z X. jesteśmy studentami więc zależy nam na w miare dobrej cenie i miejscu gdzie możemy aktywnie spędzic czas (rafy, imprezy itp.) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działka za miastem
AMARANTE GARDEN PALMS-znajomy był i polecał mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El Sheikh ...z ocen moich znajomych jest bardzo dobrym hotelem, ale czy na pewno w takich sytuacjach politycznych jakie trwają chcesz jechać akurat do Egiptu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze marzyłam o tym żeby jechać do Egiptu. A że jest już tam spokojniej, to nie widzę żadnych przeciwskazań :) Mamy jeszcze trochę czasu do wyjazdu... chcemy jechać w kwietniu i skorzystać z last minut, więc jeżeli coś by się działo do tego czasu to zawsze możemy zrezygnować i wybrać inne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wcześniej myśleliśmy o Club Farana, ale może są jakieś ładniejsze miejsca? Nie wiem czy jeszcze kiedyś będziemy mieli możliwość pojechać do Egiptu dlatego chcielibyśmy dokonać właściwego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba miec nasrane
we lbie zeby teraz sie wybierac do egiptu a jak sie znowu zacznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to było przepiekne miejsce - a kwiecień to chyba najlepsza pora na Egipt, jest już gorąco ale nie za bardzo. jeśli chcecie cały czas spedzic w hotelu to na pewno są inne miejsca, gdzie bedzie wiecej atrakcji, my jednak chodzilismy trochę do centrum, na spacery i jeździlismy na wycieczki, więc hotel nam się nie znudził. Jeśli wolicie, zeby było dużo imprez w hotelu, to pewnie lepszy będzie jakis hotel w naama bay, ale dla mnie najważniejszy był dostęp do plaży, rafy i przepiekny widok. (polecam wstać rano żeby zarezerwować sobie obiad/kolację w restauracji na klifie). Koniecznie wybierzcie wersję AI a nie AI snack, bez sensu jeść obiad na basenie. Trzeba uważać przy wyborze hotelu żeby nie trafić na jakieś pole budowy albo hotel nie przy plaży. No chyba, że ktoś lubi siedzieć przy basenie... ja na basen chodziłam tylko sobie popływać jak mąż chciał się w spokoju poopalać (na plaży było głośno w ciągu dnia, bo animacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci z Sharm - photoblog
Witam, czytając te wszystkie opowieści postanowiłam założyć photobloga (niegdyś istniał taki) o podrywaczach z Sharm ;) Na maila, specjalnie założonego na potrzeby photobloga mozecie wysyłać zdjęcia waszych habibi wraz z podstawowymi danymi, imię, nazwa hotelu, w którym pracuje lub innego miejsca. Uważajcie, bowiem wasz Jedyny możesz okazać się nie tylko WASZYM! facecizsharm@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×