Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość broken angel

co on do mnie czuje? potrzebuje obiektywnej oceny obcych osób

Polecane posty

Gość broken angel

Mam problem :( jakis czas temu temu poznalam faceta, ktory od zawsze mi sie podobal ale wiedzialam ze ma zone i dziecko wiec byl mi obojetny. od jakiegos czasu jest rozwiedziony i zaczal imprezowac co weekend i tak sie poznalismy. z poczatku odzywal sie do mnie, duzo pisal interesowal sie itp. oczywiscie do spotkan dochodzilo tylko w weekend. wszyscy znajomi dziwią mi sie co ja w nim widze, zadnej mojej kolezance sie nie podoba, twierdza wrecz ze jest "obleśny". moznaby oczywiscie przymknac oko gdyby uroda nieszla w parze z charakterem, i tu jest najwiekszy problem... jest typowym egoistą i chamem.. potrafie wymienic kazda jego wade a prawie zadnej zalety i mimo to i tak jest dla mnie numerem jeeden :(:( sama siebie nie rozumiem i nie wiem co robic... do tego pare razy zdarzylo sie ze powiedzial ze sie zakochal we mnie i tym bardziej nie rozumiem po co to mowi skoro ewidentnie ma mnie w d**** . nie potrafie przestac o nim myslec i gdy tylko podchodzi do mnie ulegam i nie potrafie byc stanowcza. co mam zrobic jak zapomniec? dodam ze rozwiodl sie poniewaz zona go zdradzala i teraz jest w szczesliwym zwiazku z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×