Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaaaaaaaaaaa...

w czym śpicie?

Polecane posty

Gość ciekawskaaaaaaaaaaa...

nago? w bieliźnie? w piżamie? (jesli tak to w jakiej? długiej - tzn długi rękaw i długie spodnie czy takiej z krótkimi spodenkami i cienkiej koszulce) ? w koszuli nocnej? (takiej bawełnianej czy seksownej satynowej :p) ? lub może w czymś innym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaa...
bo ja spie w przebraniu gęsi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaa...
marny podszyw :) ale olewam to i podnoszę temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaa...
ja za gęś już nie muszę się przebierać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BakeRolls
W spodenkach sportowych i zwykłej koszulce na ramiączkach ;) na sportowo, bo na ogół tak się noszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w sumie zawsze spalam
w spodniach dresowych i koszulce takiej zwyklej z krotkim rekawem, ale ostatnio kupilam pizame dluga i w niej spie :) w lecie w samych majtach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
w pizamie-dlugie spodnie i dlugi rekaw zima A latem spodenki pizamowe 3/4 i pizamowa koszulka z krotkim W upaly koszulka na ramiaczka i majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapuśniak \
w spodenkach i bluzce na ramiaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaa kasiaa
ja w zimie w sweterku i getrach. w lecie w podkoszulku lub koszulce na ramiączkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfg
ja jestem wymagająca co do piżam.Musi być ładna i dobra gatunkowo,zadna chińszczyzna.Spodnie rybaczki i góra z krótkim rękawem,latem piżamki z Mewy.Nie wyobrażam sobie kłaść sie do łóżka w jakim t-shircie i zwykłych gaciach,zreszta wstydziłabym sie w takim dziadostwie połozyć przy facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie kładę przy kotach, a nie przy facecie :) a jeśli facet kładzie się przy mnie, to zwykle mam albo nic, albo dużo bardziej atrakcyjne ubranko od piżamy, droga koleżanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfg
o kurczaki Ewo to ty śpisz z kotami a facet osobno?? przychodzi do ciebie jak mu sie zachce, albo Tobie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też niestety (a raczej stety) tego nie pojmuję. przecież wspólne noce to nie tylko seks... to też długie ciche rozmowy, wtulanie sie w siebie przed zaśnięciem, patrzenie na siebie po przebudzeniu albo budzenie się pocalunkami. chodzi o obecność, bliskość. jak śpię jedną noc bez męża to mi smutno i dziwnie:( a razem jesteśmy 6 lat. podałas argument wygody, Ewo- na innym topiku:) obalam go, bo beznadziejny. wystarczy miec porzadne łóżko z prawdziwego zdarzenia dla pary. nasze lozko ma 180 cm na 200 cm, wielki materac memory foam ortopedyczny i czasem nawet nie moge znalezc męża na tym wielkim łożu;) sama z kotami to spałam mając lat 16, w domu rodzinnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeaa
majtki i koszulka na ramiączkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maklerka81
Koszulka bawełniana lub satynowa na ramiączkach. Długość lekko przed kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
A ja spie w lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielasabatini
-w wygodnej /i ładnej/ piżamie 100% bawełny, sztuczna domieszka dyskwalifikuje piżamę -góra: krótki rękaw i spory dekolt -spodnie rybaczki /tylko w łóżkowych okolicznościach sobie na nie pozwalam -oczywiście nie mam majtek i nigdy nie idę spać nie wykąpana latem chętnie nago ALE... zawsze mam jakieś obawy że ktoś wejdzie do domu a ja będe bez majtek (!!!!!) wiem wiem zgroza /śpię często sama/ dlatego asekuracyjnie trzymam przyszykowaną piżamę lub podomkę na szafce przy łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi mam pytanie do ciebie
ty mieszkasz w UK? Powiedz dlaczego angole po przysciu z pracy nie kąpią sie, tylko dopiero rano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie odwodnioną bardziej
w koszulkach na ramiączkach śpię. mam pizame - jedną - i używam jej raz na 2 lata, jak jestem chora - łatwiej sie wypocić do bawełny niż do satynowej koszuli, kótr asie szybko przyklei i ciepła za wiele nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latem nago
jak nie upałów to w majtkach, w zimie w ciepłej, grubej, długiej piżamie, w największe mrozy nawet w swetrze, śpię z chłopem, zasypiamy nieprzytomni ze zmęczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gio gio..
w ladnej pizamce bawelnianej-spodenki dlugie lub 3/4 ,bluzka z krotkim lub dlugim-zalezy od pogody Latem czesciej w fajnej ,bawelnianej koszulce nocnej takiej z krotkim rekawem i do kolan Moze byc z jakims misiem czy losiem:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkaaaaaaaaaa
W bawelnianej koszulce nocnej.Nie wyobrazam sobie spania w majtkach.Tak mnie rodzice lekarze zreszta nauczyli,ze nie spi sie w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w ogóle
śpię bez niczego, bo mi wszytkie części stroju nocnego zeżarł wyżeł niemiecki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfdhvk
w pizamie a w jakiej to juz roznie, oczywiscie bawelnianej, najczesciej krotki rekaw i krotkie spodenki albo takie 3/4 to zwykle mam albo nic, albo dużo bardziej atrakcyjne ubranko od piżamy nie wiem jak tam wasi faceci ale ja dlamojego jestem atrakcyjna w czymkolwiek, nawet w worku po zmieniakach wiec nie musze sie stroic do lozka skoro i tak za chwile mialabym to zrzucac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam stały nick ale po co
Nago, ale zawsze w skarpetkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×