Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość b ma zdiagnozowana

zapalenie ucha u dziecka--czy któras to przechodziła

Polecane posty

Gość Tekla

Ten spray jest niezły i szybko pomaga przy bolącym uchu. Psikasz parę razy i za dwa dni masz kłopot z głowy. Nie walczysz z temperaturą czy bólem, o który wspominałyście. Nie szukasz lekarza, który akurat wyjechał na ferie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska

u Nas ostatnio młody miał zapalenie ucha, strasznie się męczył, nic nie pomagało dopiero jak natrafiliśmy na krople LIX to podziałało, młody dostał krople które załagodziły ból i swędzenie, na szczęście udało sie nam opanować sytuację bo krople jako nieliczne na rynku można podawać dzieciom od 6 miesiąca życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Mój 3 miesięczny synek miał zapalenie ucha. Jedynym objawem był wyciek ropny z ucha. Trafiliśmy do szpitala na antybiotykoterapię. Kroplówka co 6h. Zapalenie ucha to nie żarty. Nie wolno bagatelizować żadnego objawu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polifka

Z przetestowanych przeze mnie preparatóę najlepiej sprawdziły się przy ostatnim zapaleniu ucha u córki krople do uszu LIX w składzie zawierają glicerol więc łagodnie przylega do skóry, poza tym krople jako jedyne na rynku można podawać dziecku już od 6 miesiąca, więc można pomagać dzieciom od najmodszych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebula

Mamusie po jakim czasie mniej więcej te krople działaja? Młody mi coś zaczął piszczeć że go ucho boli, idziemy do lekarza oczywiści ale myślałam żeby męża po coś wysłać na już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość sebula napisał:

Mamusie po jakim czasie mniej więcej te krople działaja? Młody mi coś zaczął piszczeć że go ucho boli, idziemy do lekarza oczywiści ale myślałam żeby męża po coś wysłać na już.

po żadnym, to jest żałosny spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banetka

nie rozumiem, jesli ktoś pyta o to jak rozwiązać problem to dlaczego ktoś ma nie odpisać skoro ma sprwdzone rozwiązanie, mnie też często przez to ze regulanie chodzę na basen zatyka się ucho i chętnie podpytam to te krople lix w aptece, może będą dla mnie idealnym rozwiązaniem na zapalenie ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Owszem, stosowałam Otolagin, obyło się bez lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkejla

ja też uważam, że w pierwszej kolejności warto udać się do apteki a potem lekarz, czasami rozwiązanie można znaleźć w aptece, co do samego zapalenia ucha ja jeszcze mogę dorzucić krople lix, któe dostałam w aptece, leczyłam nimi ostatnie zapalenie ucha, szybko pomogły a ja pozbyłam się przeszywającego bólu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella

U Nas sprawdział się kroperli lix a w jakiej formie jest ten twój lek, jak szybko może działać, krople których używamy w domu stosujemy zarówno przy zapaleniu ucha, ale teraz dzieciakom profilaktycznie czyszczę uszy tymi kroplami, sa naprawdę bardzo dobre i uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mały w ogóle kiedyś sporo chorował a  ucho prawie ciągle chore, jak nie jedno to drugie, zapalenia gardła też często wracało. Teraz mam z tym spokój, zrobiłam kurację pastylkami  Entetis , kuracja trwa 3 miesiące , pastylkę bierze się przed snem. Na prawdę jest super, mały nie łapie przeziębień i oby tak dalej. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nawracające zapalenie gardła i uszu bardzo dobry jest entitis, najlepiej zrobić kurację taką 3 miesięczną , daje najlepsze efekty.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×