Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

no i twoj tata nie bedzie sie martwil ze nie ma z toba kontaktu? bo z tego co rozumiem to nie jestes w domu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no teraz jestem w domu, bo już wróciłam. Najgorzej to będzie mu powiedzieć o tym....już słyszę w uszach to kazanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to jest dobry pomysł, by mu o tym mówić. Wiem że powinnam, ale nie chce mi się słuchać tego co będzie mówił na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiem. Jakbym mało miała innych wydatków. Boże co za idiotka ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mary zdarza się i to nie twoja wina ...mi też się kiedyś zdarzyło być nieostrożnym tylko zamiast tel. zginęła mi kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale mogłam pomyśleć że jak zostawię torebkę to ktoś się nią zajmie. Zdziwiłam się tylko że telefon wzięli a kasa została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem jak jest dobra zabawa , to nie myslimy o tym ze ludzie moga byc tak podli aby sprzed nosa zwajchowac telefon ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, koleżanka też zostawiła torebkę, ale nic jej nie zabrali, telefon miała przy sobie, a ja nie pomyślałam żeby go też zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary nie zebym Cie pocieszal na sile , ale ciesz sie ze Ci nie zawineli , portfela z dokumentami , to by byla kaplica wtedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary jest problem dzwoniłam, im wybija to że to jest numer na twojego tatę... muszą rozmawiać z właścicielem telefonu żeby zablokować nawet jak podałam im swój numer to powiedzieli że mają takie procedury i tego muszą się trzymać :( przykro mi Mary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakiś jeden mały plus w tym wszystkim jest jest że nie zainteresowali się też portfelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni sa kurwa niepowazni , a jesli osoba jest za granica na ktora jest fon to ja mam czekac az ojciec wroci przykladowo a zlodzieje do tego czasu mi najebia nascie tysiecy ? Chory kraj...;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zadzwonię na ten numer co podałaś i sprawdzimy czy jest włączony ? a ty załatwisz sobie z tata na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN, bo mi telefon ukradli i nie wiem co mam ze sobą zrobić:( Masz rację Sebek...a tym bardziej że ja tacie niekoniecznie chciałam mówić o tym, bo nie chcę słuchać na temat tego jak mogłam do tego dopuścić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń, wcześniej koleżanka dzwoniła i był włączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×