Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Przewaznie od razu karte wyrzucaja od razu , chyba ze jakies malolaty to byly to mogly probowac dzwonic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebus to są procedury boją się .... aż się zdenerwowałeś widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Pewnie na dniach ktoś się zadowoli kradzionym telefonem, ktoś zarobi, ktoś skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jęsli to byli zlodzieje, to nie dzwonią z tej karty, bo latwo namierzyć, w takich przypadkach tylko telefon ich interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja kumam dobrze zlotko ;) , ale tak na chlopski rozum powiedz czy nie mam racji...Co to za procedury , ktore daza ku pograzeni klienta , no chyba ze oni wlasnie na taki dupny rachunek licza....:P zalosne to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę ja Ty NN, zazwyczaj złodzieje karty szybko się pozbywają, a telefon albo im służy albo go sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mój rozum bo chłopskim wole nie myśleć :-P to procedura dobra z zagranicy tez się dodzwonisz , tylko powinny być jakieś upoważnienia, kruczki w tym, znając życie jakbyś ty zadzwonił to by pomyśleli że dzwoni właściciel .... wiem bo czasami jak nie mam czasu a rachunki przychodzą mi na stary adres to siostra mi dzwoni i pyta się o kwote do zapłaty ... rozmawiają jak z właścielką telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz was żegnam bo o 9 wstaje :-P Mary jutro na spokojnie porozmawiaj z tatą i tak wyjdzie na jaw jak będzie chciał do ciebie zadzwonić ...lepiej się przyznać i nie kłamać:) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o tym pomyślałam, że mogę kolegę poprosić by udawał mojego ojca:D Wiem że to głupie, ale nie chcę ojcu o tym mówić, a raczej nie chcę go denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz moge callnac tylko zeby mnie nie spytali o jakies dane ojca bo brdzie wtopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, chyba że szybko mi duplikat wyrobią... wiem, wiem, jestem niepoważna, ale są rzeczy o których nie chcę mówić tacie i ta należy do nich właśnie...przynajmniej na razie. Dobranoc Dobrze:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze - o to mi chodzi ze wlasciciel moze byc niedostepny i zeby byla mozliwosc zablokowania przez osobe uzytkujaca fona ;) dobranoc :) 🖐️ Sweet dreams...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj zaloze na szybko jakiegos bo nie chce zeby moj normalny tu byl bo pacany dopadna i wiesz..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) każdy dziś odpoczywa widzę :) Mary daj znać jak poszła rozmowa z tatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknie szalejecie
witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściągnęłam ten film co oglądaliście- płacze prawie ze śmiechu.... coś jednak mnie do łez doprowadza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie szalejecie 🖐️ dzisiaj nie ma opalania.... słoneczko świeci ale coś chłodno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknie szalejecie
uchleje sie ,jak coś to mnie wygońcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie typowa pogoda w kratke, pada-nie pada, nie pada-slonko swieci.. pada i nie pada i tak w kolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×