Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Hej dobrze :) juz lepiej.. ale prawie cala noc nie przespalam, przeszkadzal mi... mialam go odgryzc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiedziałam że paliłaś, ale gratuluje mądrej decyzji i trzymam kciuki żeby już się udało na dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys palilem , teraz tylko jak wypije %%%%% to w pluco dam , a tak to jakos nigdy mnie tak nie wciaglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paliłam.... kopciłam jak parowóz .... gorzej :D - jeszcze nie mogę powiedzieć nie pale ale za parę dni będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze....skarbie to trzymam kciuki za powodzenie ;) Mary jak tam pozalatwialas z duplikatem karty do tela ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trochę popalałam w tamtym roku, ale nigdy nie wciągnęło mnie to na tyle bym nie mogła się bez fajeczki obyć:) Od jakiegoś czasu w ogóle nie palę i mi z tym dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, udało mi się załatwić...duplikat wyrobili od ręki, kosztuje 61 zł i tą kwotę dołączą do rachunku. Telefon będę miała jutro, także wszystko się jakoś ułożyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, ze od razu wyrabija, szkoda tylko, ze sa to niepotrzebne koszty... ale niech sie udlawia tym telefonem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuje ale będę zdawać relacje - na tą chwile wszystkie czekolady są moje:D Sebuś z danych jakie widzę mężczyzna lepiej sobie radzi z nałogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata po jakiś 35 latach nałogu rzucił fajki z dnia na dzień, w Nowy rok i nie pali już 4 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dostałam:D Dobrze, to bardzo wcześnie zaczęłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze a Ty od przeczkola palilas ??? 12 lat ??? a co Cie tak wzielo na rzucenie palenia ?? wzielas przyklad od ach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iness nie... nie zabrałam o tym już myślałam od parunastu dni ale przedwczoraj jak spojrzałam ile wypaliłam to mi włosy na klacie stanęły:D a wczoraj to przypadek że pytałam ach... byłam ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam 15 lat jak zaczęłam po kryjomu pociągać papierosy- szkoda że mama mnie wtedy nie przyłapała :) Sebuś przyznaj się jaki?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×