Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

widzę, że rozmowa o nałogach :p Mnie papierosy nie wciągają wcale.Mogę palić miesiąc a później nie pomyśleć nawet o fajce. Gorzej z alkoholem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka🖐️ Sebuś nie to ja od nałogów miłosnych uciekam - zbyt niebezpieczne są ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z alko , szlugami o drogach nie wspominam bo nie biore:P mopge sobie poradzic , tylko z tym jednym nie , ale w sumie nie chce nawet bo to sama rozkosz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w milosnym juz jestem 6 lat, ale nie jest az tak przyjemnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jestem od 4 rano na nogach. Całą noc nie spałam, niedawno próbowałam i pomimo iż moje ciało ledwo dyszy to za cholerę nie zasnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewracałam się z jednej strony na drugą :) I tak aż do samego rana. Poźniej stwierdzilam, ze nie ma sensu dalej krecic się w kółko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsenność cię złapała :) - też tam mam ale ja się nie męczę w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka ja tez nie moglam spac... zaspalam pierwszy raz do pracy od 6 lat :( z ledwoscia sie wyrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inees ja przeciwnie wręcz. Od 5 miałam duuużo czasu, aby spokojnie do roboty się wyrobic, bez pośpiechu, nawet kawke zdąrzylam wypić, ale to chyba jedyny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ja zbytnio nie naszaleję, bo pobudzę resztę domowników. Gdybym mogła włączyłam muzyke na fulla, otwarła wszystkie okna i tańczyła i krzyczała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inees pamiętam jak ja się spóźniłam do pracy i to nie przez to że zaspałam a była zmiana czasu Sebuś tylko procenty ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie napije tak w weekend czasem , ale wtygodniu to nawwet piwo rzadko pije , lae jak juz sie napije to tak mocniej , ale tak raz na tydzien albo na dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe no mowie jak jest :D Jak juz sie napic to tak ostrzej (nie do zgonu ) , a tak to nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×