Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Sebus a to ja z tobą??? to od czego zaczniemy , który rozkład:-P?? Mary uzdolniona jestem dziękuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec jest jakis kompromis :D Mary z NN , i dobrze with me :D:D:D A wiec pierwsza stacja na naszym rozkladzie jazdy , to dzialnie bodzcow zewnetrznych na nasz organizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary dobranoc:) no to na mnie podziałały usypiająco...a mówiłam że się nie nadaje :-P też uciekam ale nie martw się ten temat jeszcze nie zamykamy :D kolorowych snów życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN , trzymaj sie , to ja tez sie rozplywam w powietrzu zatem , bye bye i milego dnia zycze od razu ;) ps szykujcie sie na noc juz:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dla Ciebie (_)> :D ja siedze w ogrodzie, przyszlam z pracy i odpoczywam na chwilke:) w koncu swieci sloneczko :D wiec trza to wykorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam isc dzis polatac po sklepach, za jakimis ciuszkami ale jakos nie mialam natchnienia, wole posiedziec i poopierdzielac sie :D dobrze jestes juz w domu ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja za ciuchami nie latam bo szafa u mnie pęka w szwach a i tak nie wszystko noszę :D nie Iness jeszcze nie ale lada dzień mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ja mam komunie w rodzinie... wiec przydala by mi sie jakas nowa kiecka... w sumie mialam juz dawno cos szukac ale nie wiedzialam zbytnio jaka bedzie pogoda... jutro mam wolne to bede musiala sie wybrac tak czy siak ;) najwazniejsze ze stopy mi sie zagoily i buty znow te same zaloze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komunie? jesteś chrzestną ? - ja też mam w przyszłym roku dwie i już myślę nad prezentami dla nich, teraz dzieciaki robią się wymagające nie to co my :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolu 👄 dobrze, nie jestem chrzestna na szczescie ;) a prezent hmmm masakra...te dziecka maja taaaaaakie wymagania no i juz wszystko maja, takze nie zaciekawie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mnie czkają też komunie w następnym roku- w tym jedna chrześniaka ;-) ludzie jak tak dalej pójdzie to wszystkie czekolady wyjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę jakie romanse:D:D:D Ja mam komunię chrześniaka za 3 lata, ale już powinnam zacząć zbierać na prezent:P Jestem chora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×