Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

wiesz,to chyba nie o strach chodzi,poprostu nie chce ze mną gadać :O :P :D :D mówsz że z romantyka przerodziłaś się w brutala :P :D przescieradło zamieniłaś na sznur :D a wiesz wybrałem inną trasę :( niby krótsza ale omija twoje miasto,tylko jeczhłem takimi lasami i wsiami że szkoda gadać ,ale ja lubie takie trasy,tylko deszcz niemiłosiernie padał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines dlaczego nie chcesz rozmawiać Olim😭- myślisz że to podziała;-)??? no tak ...prześcieradeł w zajączki nie miałam , co ja mówię dysponuję tylko jednym prześcieradłem ;-) - ciężko by było się wspinać po takim :D wybrałam sznur- ale zajączki też na nim namalowałam - żałuj że nie widziałeś :D- dobrze że do rana nie stałam w oknie , już i tak tabun ludzi stał na dole ciekawe co sobie myśleli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE > wiesz co może to nie zadziałać ,użyję innego fortelu :P :D Ines,wiesz twoje miasto naprawdę jest bardzo ładne,uwielbiam tam jeżdzić ,a jaki ładny dworzec macie ... ;) :D :D może to... :D no ja też żałuję że mnie ominęło spotkanie ze sznurem :D cokolwiek to znaczy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty Oli chcesz ją zwabić na dworzec;-):D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwabić :D tylko zachwalam jej miasto :D a dworzec fajny :P bo nic innego tam fajnego nie zauwarzyłem :P ale ciiicho :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak Iness ja bym już d dzisiaj stała przy dworcu na wszelki przypadek jakby nasz Oli jechał - bo mojego sznura to nie chciał oglądać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D DOBRZE ;) oj tam oj tam,zaraz nie chciał ;) jak zrobisz na szydełku to na pewno przujadę go zobaczyć :D ;) wtedy to i TV przyjedzie z kamerą :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha- to musisz dać mi znać kiedy następnym razem będziesz pędził przez moje miasto- żebym zdążyła się na kurs "pani domu" z szydełkowaniem zapisać:D musi być szydełko ??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą być druty ,jak wolisz ;) niestety chyba nie prędko,chyba że im się coś popsuje,lub dziewczyny coś zmajstrują :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj potrafią ,potrafią :O ehhhh :D za to je lubię ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zepsuje mówisz;-)- to może daj znać ja jestem specem od psucia :-P na drutach to ja zaoszczędzę - kasę z kursu przeznaczę na wełnę;-)- co do koloru też masz jakieś wymagania:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a ja jestem specem od naprawiania... może z nas być niezły duet :D hmmm,kolor musi być zmysłowy,kobiecy...róż z niebieskim poproszę,5 cm różu,10cm niebieskiego,dasz radę :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic:D jutro sie spakuje wstanę wcześniej:) jak sie położę wo gule dzisiaj:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no a czerwonego z dwa cm nie chcesz?? chociaż końcówkę dla kontrastu oj lepiej żebyśmy nie tworzyli duetu - bo w domu cię będą widzieć od święta:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE ;) spokojna twoja rozczochrana :D juz tak jest,to moze byc tylko lepiej... czerwony tez moze byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co ty dużo rzeczy nie biorę:)jadę tylko na 3 dni dobrze a mi co zrobisz na drutach :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze stringi :D mało pracy a jaka radość ;) :D byłem kiedyś w Koniakowie i owszem kupiłem jedną parę,nie sobie oczywiście :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stringi:D- haha oj to też zanotuje z dedykacją dla Alegro a teraz wybaczcie ale muszę uciekać - życzę kolorowych snów 🌼 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc DOBRZE ;) tobie koronkowych snów ;) :D ja też idę spać ;) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic czas już na mnie sie położyć spać:) 3majcie się miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Alegre :) spokojnej i miłej podrózy jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier w takim razie musisz przyjechac do mojego miasta jeszcze raz, bo dworzec to akurat najmniej ciekawy jest, sa znacznie lepsze i atrakcyjniejsze miejsca :P no chyba ze tylko do dworcow ograniczasz swoj pobyt/zwiedzanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivierdz
Dzień dobry ;) :D Ines,wybacz jeśli Cię urazilem ;) Jeśli mnie lepiej poznasz zauważyć zapewne że ja lubie żartować i się droczyc ;) Ale racja,zachowując się w ten sposób można kogoś urazić zwłaszcza jak się kogoś nie zna... Proszę jeszcze raz przyjmij moje przeprosiny,a to za Twoje nerwy i adrenaline 🌼 ... a tak apropos,bardzo lubie tam przyjeżdżać bardzo mi się tam podoba,zwłaszcza Miedzybrodzie Bialskie i zawsze chętnie wracam,nie lubie dużych hałaśliwych metropolii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups :O pierwszy raz mi się zdarzyło napisać na pomarańczowo :D ;) Ta pomarańcza wyżej to ja :D Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×