Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

a miałam dobry humor ale jak otworzyłam zdjęcia z byłym się poryczałam! :( Ale jesteście wy i będzie oki!! Vodka dawaj %%%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrzuc te zdjecia, spal najlepiej czy usuń z komputera. nie ma co obcować ze wspomnieniami 🌼 a czujesz nadal cos do niego ? ile juz nie jestescie razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On był tak podły że napisał mi że poznał kogoś a ja co ... w płacz i żeby wrócił i w lutym zeszliśmy się a 2 ty temu rozstaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poomelka Twoja reakcja jest jak najbardziej normalna. wiem, ze nie warto pisac, abys sie nie przejmowała, bo wiadomo, ze jesli cos czujesz to bedzie ciężko, ale niestety :( nic juz Kochana nie zrobisz. Nie proś go już więcej żeby wrócił, bo to nie ma sensu. Szkoda, ze nie mozemy się razem upić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poomelka, chodźmy na leczo do Sebastosa :D Sebastos, a tak przy okazji, to z czym wogóle to leczo jest ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poomelka, wiesz ja przypuszczam, że w sobotę sama będę piła. Może nie będą to takie iloście jakich potrzebuję, ale zawsze coś :P A już dłużej nie pocągnę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chdźmy vodka ;p może ma %% ja się na sztywno upije bo nie mogę tyle abstynencji to grzech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos, slyszałeś ? :D Nie zaproponujesz nam drinka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kielbasa , cukinia , pieczarki , papryka , cebula , pomidory to tak z grubsza :P Ale Was dziewczyny widze interesuje cos bardziej mocnego do spozycia niz leczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos, jesli wygrzebiesz kiełbase to ja chętnie zjem i leczo :D ale tak poza tym to bardzo mam ochotę na piwo na przykład. Znajdzie się cos? :) poomelka, zależy jakie sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smętarz dla zwierzaków
sebastos espumisan zazyj po zarciu to cie niewzdymnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka - mam vodke ;) Piwo i inne takie tam mocniejsze trunki , takze do wyboru do koloru ...Aaaaa parasolki tez sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos, to ja poproszę piwo. A jakie masz? :D poomelka, u mnie w porządku. Tylko tak sie zastanawiam czy robie bardzo źle mając chłopaka i korespondując z innym. Ten młody prestał mi odpisywać, bo nie chcę powiedzieć kim jestem, ale w końcu się odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos, wiec jesteś ubezpieczony na full, powiadasz? I tak właśnie powinno być, bo nigdy nie wiadomo, keidy do Twoich drzwi zapukają spragnione niewiasty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie :D A ja wychodze z zalozenia lepiej jak zostanie , niz czegos braknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla mnie prosze Tyskie. mam jakiś taki nawyk, że nie piję piw w zielonych butelkach, bo wydają mi się komercyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastos los rabrados !!!! drinki palmy i panienki :D Vodka ja Cię potępiać nie będę, bo to chyba nic złego przecież nie sypiasz z tym 17 latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×