Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Mary gdzie znowu wyszłaś;-)?? oj ja urlop przeznaczam na zdanie prawka .... ale w koniec maja a początek czerwca będę miała ponowne 2 tyg...wtedy poleniuchuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem;) Ja też się biorę za prawko, tzn. tylko zdać egzaminy muszę:D A dłuższe wolne będę miała od Wielkanocy, bo aż 2 tygodnie laby:D:P Żyć nie umierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony tak...mam tak co jakiś czas :) no i koleżanki nam zwiały co teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nie wiem :P dziś nic nie wiem :) przeżywam kryzys wieku pośredniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no u mnie do dupy ostatni miesiąc nic mi nie wychodzi ciągle pod górkę :P nie mam wypłaty skończył mi się przegląd w aucie , zostawiła mnie niedawno panna a i nie mam na chwile obecną z czego zapłacić za mieszkanie :) lodówka pełna światła :) w tym tygodniu będę musiał odmówić sobie połowę posiłków żeby dorobić do mieszkania :) z tego wszystkiego nie mam czasu aby kogoś poznać i chyba zacznę pić od jutra wieczora ;) do tego angina mnie chyba łapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wesoło... a szef mówi dlaczego wyplata się spóźnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego mam ochotę sobie pogadać kilka brzydkich słów do siebie ale to właśnie uczynię może się polepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef przyjechał sobie dziś motorkiem zobaczyć czy dobrze pracujemy ma szczęście że go nie widziałem bo bym chyba rozszarpał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym się zajmujesz mogę zapytać? no ja bym go rozszarpała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1992
A to ciekawe..."kryzys wieku pośredniego"...ale ponarzekac tez sobie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm i pewnie pracujesz u prywaciarza.... sama bym dostała doła i nerwa😠 a jak poszukiwania współlokatorki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj ogłoszenie jakieś lub ulotki.... zawsze to lepiej jak się nie płaci rachunków samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za samą chatę?? to jak wielka jest?? pytam może ja się przeprowadzę ;-) żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielka to ona nie jest ;) ale taniej się nie znalazło a chciałem żeby moja już nie obecna partnerka miała ładne mieszkanko i żeby była osobno sypialnia :) Znalazłem takie tylko że sam z nim zostałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę to wszystko skomplikowało się tobie... na twoim miejscu szybko znalazłabym współlokatora bo 1500 zł to kupa kasy jak na jedną osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×