Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

wystarczy pasek albo broszka... nie musisz kupowac niwiadomo jakich dodatkow...wazne zeby umiec je dobrac do innych kolorow ;) pomelka jaki masz ich rozmiar, i czemu je masz za duze ?? wez je komus odsprzedaj a Ty kup sobie jakies nowe :D Mira masz racje, zgadzam sie z Toba w 100 %... niech spada na drzewo nie wie co traci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mówię że jak suszy ...to robaka powinno się zapić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie byloby gdybym chociaz miala czym, a tu niestety zapasy sknczyly sie juz dawno, a nie magazynowalam jeszcze niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines zasugerowałam się że jak adidasy nosiłam 40 to na obcasie też taki rozmiar a tu bzik 39! no i leżą już 2 lata od wielkiego święta je zakładam do auta i z powrotem :D mówisz pasek ? apropo mam żółtą bluzkę :P letnia na ramiączkach kieckę sie kupi i lux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tez bym cos dobrego wypila a nie mam nic... chyba jutro trzeba bedzie cos kupic...bo wychodne mi sie nie szukuje jak na razie na zadna balange :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam balange, ale dopiero za tydzień :O Przecież to kupa czasu, a człowiek nie wielbłąd, pić musi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomelka sa takie wkladki zelowe do butow, zapietki czy jakos tak sie to nazywa. wklejasz do buta i buty sa ok... poszukaj moze znajdziesz u siebie... zakladaj potem ta zielona bluzke, zrob sobie makijaz ala zielen ;) i na podryw... w koncu wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj miałam chcice na piwo malinowe ale cóż nie było więc kupiłam redsa jabłkowego i co zwalił mnie z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poomelka nawet w tak krytycznej sytuacji niestety pogardzę, bo nie znoszę redsów.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie marzy jakis drink hawajski mmm z owocami soczystymi co by popic i pojesc przy okazji ;) a tak serio to mam ochote na advokata wlasnej roboty z krowkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines :D żółtą mam bluzkę :P wiosna ? u mnie ma jutro padać śnieg a ta bluzka jest na ramiączkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja oprócz piwa napiałabym się wiśniówki roboty mojej ciotki. piekło w gębie. mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo lubię likiery:) hmmmm ale sobie obiecałam że już nie pije 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ubieraj pod nia jakas czarna z dlugim rekawem no i jazda :P nie marudz... jaki snieg ??? gdzie Ty mieszkasz ??? u nas w gorach nie ma juz sniegu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka ja też nie przepadam ale do Lidla nie chciało mi się jechać po malinówkę bo tam jest pychaaa :) ines rób te drinki kurczę żeś ochotę zrobiła a ja zaprawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines świętokrzyskie koło kielc :D no mówię Ci jutro podawali deszcz ze śniegiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowaliście, a ja już się wyletniłąm konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, jeszcze nieraz bedzie sypac snieg tej wiosny, jeszcze rano i wieczorem pizga strasznie. a co drinow to na sama mysl az mi slinka cieknie, a ja nic dobrego nie mam :( dobrze...polej chociaz tej coli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźta nie straszta :D kurna tam są zdjęcia na ostatniej stronie postów:D jaaaaa Cieeeeeeeeeee idę po herbatę bo suszi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie bedzie balangi, bo nie bedzie pieniedzy :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak moze przyjsc rachunek ??? myslicie ze jakby trzebabylo placic to jakies palanty by tu siedzialy i rozpisywaly sie albo podszywaliby sie pod innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby kafe bylo platne to zostałabym chyba goła i wesoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest jakiś regulamin wklejony ale jajca :D jak mi przyjdzie to będę normalnie latać po ścianach :D vodka u mnie bida piję herbatę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×