Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1cocaina1

Wszystko o licówkach.

Polecane posty

Witam. Przejrzałam kilka tematów na kafe i w żadnym nie znalazłam nic konkretnego ;/. Zwracam się z prośbą do osób, które mają licówki lub znają sie na tym aby napisały jaki jest koszt u Was(porcelanowe), za i przeciw tej metody. Czy są jakieś rodzaje porcelanowych licówek (lepsze gorsze)? Z tego co się orientowałam ich ceny wahają się między 600,800-2000zł, a jeden ze stomatologów robi je za 400zł, więc zastanawiam się czy to aby na pewno mogą być pełnoceramiczne. Interesuje mnie również czy jeżeli stomatolog spierdoli za przeproszeniem robote- chciałabym zrobić porcelanowe licówki z przodu- to jakie mam prawa, bo niestety obawiam się że za reklamacje jak w większości zakichanych gabinetów w Polsce i tak będą próbowali wyciągnąć coś kasy. W moim przypadku wchodzi w grę kilka zębów więc jest to spory wydatek i zastanawiam się czy można z takim stomatologiem podpisać umowe z której by wynikało jakie są moje oczekiwania i jeśli im nie sprosta, to wszystko gratis idzie do poprawki bądź relatywnie zwrot kasy. Niestety miałam pecha i wiele razy się sparzyłam na usługach stomatologów i wiem że "na słowo" w takich sprawach nie można wierzyć zwłaszcza jeśli chodzi o kase. Raz np za leczenie zęba wyszło mi 3 razy więcej niż oszacowała pani stomatolog :o więc nie zapłaciłam- zapłaciłam tyle ile było umówione odwróciłam się na pięcie i wyszłam, jak się okazało ten proceder powtarzają nagminnie próbując ludzią wmówić że tak w trakcie wyszło. No ja rozumię 100zł więcej ale nie 400 :o! Podzielcie się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Gdzie najtaniej, jaki efekt końcowy czy się opłaca...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kompozytowe
i musze zmienić na porcelanowe, bo to jakaś porażka, przebarwione, ciągle się łamią. Żałuje że je robiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia2010
Hej mam zrobione rok temu licowki pelnocyramiczne jestem bardzo zadowolona,wszyscy pytaja o moje biale zeby,teraz robie jeszcze 2 aby caly przod byl zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ile od zeba placilas? Nie przebarwiaja sie? Nie odrozniaja sie kolorem od swoich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia2010
Hej,placilam od licowki 500 euro,to sa porcelanowe a nie jak napisalam cyramiczne.Aby je przykleic na zeby trzeba troche wlasnego zeba oszlifowac.Moje zeby zostaly najpierw wybielone aby mozna bylo jak najbielsze licowki zrobic.Drogo ale sie oplacalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×