Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QTysiiaQ

!!Pazdziernikowe mamusie!!

Polecane posty

Gość mamusia pazdziernikowa
witam tez dopisuje sie do tego "forum" termin mam na 19 pazdziernika. Pozdrawiam mamuski i fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia pazdziernikowa
CYTUJE WYPOWIEDZ: cholerny swist1 "JEŻELI CHODZI O LEKI TO COŚ WAM MOGĘ NA TEN TEMAT POWIEDZIEĆ MIAŁAM ZAPALENIE ZATOK, BYŁAM U 4 LEKARZY, KIEDY MÓWIŁAM ŻE JESTEM W CIĄŻ KAŻDY Z NICH MÓWIŁ MI- PARÓWKI A NA TEMPERATURĘ ZIMY OKŁAD, ABSOLUTNIE ŻADNYCH LEKÓW, NIC NIC NIC!!!! PIERWSZY TRYMESTR JEST NAJWAŻNIEJSZY, POCZYTAJCIE W NECIE CO POTRAFI ZROBIĆ ZWYKŁY HOLINEX Z TWOJĄ CIĄŻA W 1 TRYM." Ja bylam bardzo chora tak w 6 tygodniu. mialam katar, kaszel, zimne oklady nic nie pomagaly, temperatura rosla! musialam paracetamolem sie leczyc (polozna pozwolila), temperatura zamiast spadac to dalej rosla! mialam 39.4', jechalam do szpitala, byl to weekend, przychodnie zamkniete, apteki tez. Powiedzieli, ze mam infekcje wirusowa (przez te cholerne gardlo) i zapisali antybiotyk, ktory mozna brac w ciazy, ale w naglych przypadkach. Widzisz niestety bylam tym przypadkiem, a z tego co wiem, lepiej wziac ta tabletke niz zeby u3mywala sie wysoka goraczka przez dlugi okres, bo to gorzej dziecku szkodzi. w kwietniu na poczatku mam pierwsze usg.i zobacze czy wszystko jest w porzadku, ale takie komantarze jak twoj irytuja mnie, bo straszysz niepotrzebnie. przeciez wiadomo, ze jesli przechodzi sie lekkie przeziebienie trzeba unikac lekow i kurowac sie domowymi sposobami, ale na powazne infekcje niestety trzeba wziac tabletke, samo nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia pazdziernikowa
CYTUJE WYPOWIEDZ: cholerny swist1 "JEŻELI CHODZI O LEKI TO COŚ WAM MOGĘ NA TEN TEMAT POWIEDZIEĆ MIAŁAM ZAPALENIE ZATOK, BYŁAM U 4 LEKARZY, KIEDY MÓWIŁAM ŻE JESTEM W CIĄŻ KAŻDY Z NICH MÓWIŁ MI- PARÓWKI A NA TEMPERATURĘ ZIMY OKŁAD, ABSOLUTNIE ŻADNYCH LEKÓW, NIC NIC NIC!!!! PIERWSZY TRYMESTR JEST NAJWAŻNIEJSZY, POCZYTAJCIE W NECIE CO POTRAFI ZROBIĆ ZWYKŁY HOLINEX Z TWOJĄ CIĄŻA W 1 TRYM." Ja bylam bardzo chora tak w 7 tygodniu. mialam katar, kaszel, zimne oklady nic nie pomagaly, temperatura rosla! musialam paracetamolem sie leczyc (polozna pozwolila), temperatura zamiast spadac to dalej rosla! mialam 39.4', jechalam do szpitala, byl to weekend, przychodnie zamkniete, apteki tez. Powiedzieli, ze mam infekcje wirusowa (przez te cholerne gardlo) i zapisali antybiotyk, ktory mozna brac w ciazy, ale w naglych przypadkach. Widzisz niestety bylam tym przypadkiem, a z tego co wiem, lepiej wziac ta tabletke niz zeby u3mywala sie wysoka goraczka przez dlugi okres, bo to gorzej dziecku szkodzi. w kwietniu na poczatku mam pierwsze usg.i zobacze czy wszystko jest w porzadku, ale takie komantarze jak twoj irytuja mnie, bo straszysz niepotrzebnie. przeciez wiadomo, ze jesli przechodzi sie lekkie przeziebienie trzeba unikac lekow i kurowac sie domowymi sposobami, ale na powazne infekcje niestety trzeba wziac tabletke, samo nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×