Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QTysiiaQ

!!Pazdziernikowe mamusie!!

Polecane posty

Gość Kikakikka
milkazorzeszkiem- mnie cale piersi swedza od 2 dni, musialam biustonosze nowe kupic bawelniane bo te normalne strasznie podraznialy mi skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) Zapraszam na termin pazdziernikowy, ktory juz istnieje:) Ja mam termin na 9-10.10.11:) ogolnie mecza mnie mdlosci, ale na szczescie nie wymiotuje, jestem strasznie oslabiona no i do tego to straszne przeziebienie:(:( meczy mnie juz 3 tyg:( milkazorzeszkiem przemyslalas dokladnie swoje decyzje z antybiotykiem? to az taka silna choroba? kurcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i witaminki biore Femibion plus takie wielkie kapsuly z kwasem omega jakimstam, troche drogie, ale lekarz mowil ze ten kwas jest teraz bardzo wazny dla rozowju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze co lekarz to przepisuje cos innego z tego co tu piszecie, ale napewno wszystko jest dobre dla naszych malenstw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Niektore antybiotyki mozna brac w ciazy i podczas karmienia piersia. Wiem, bo sama niestety musialam brac, ale generalnie faktycznie raczej sie odradza. Boze, jak ja juz mam dosc tych mdlosci...Sorry dziewczyny, ale posmece wam tu troche...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slysalam ze w I trymestrze zupelnie zadnego nie mozna, nie mozna nic, tak naprawde nawet tabletek do ssania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Kicia, nie wierz we wszystko, co slyszysz :) Jak lekarz wie, ze jestes w ciazy, a lek jest niestety konieczny to przepisze taki, ktory dziecku nie bedzie szkodzil. Ale generalnie faktycznie przyjmuje sie zasade, ze w pierwszym trymestrze nie powinno sie brac zadnych lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Ja też będę mamą październikową ale już po raz trzeci :) Termin mam na 14. 10 Mnie również męczyły straszne mdłości ale to było całymi dniami. Nie mogłam funkcjonowac. Na szczęście już mi to przechodzi, apetyt wraca ale jeszcze trochę mnie mdli. To jest mój 9 tc :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Bernia, ja mam wlasnie dokladnie to samo. Calymi dniami ten koszmar...Fajnie masz, ze juz ci przechodzi. Zazdroszcze troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wale nie wierze we wszystko co slysze, nie wiem skad takie wnioski:) poprostu uwazam ze to logiczne ze jest to zle, a ze lekarz przepisze no to pewnie ze tak:) Mi lekarz powiedzial ze spokojnie moge brac swoje leki na astme:) dobrze ze pojechalam do alergologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikakikka
ja oliwka smaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerny swist1
JEŻELI CHODZI O LEKI TO COŚ WAM MOGĘ NA TEN TEMAT POWIEDZIEĆ:)) MIAŁAM ZAPALENIE ZATOK, BYŁAM U 4 LEKARZY, KIEDY MÓWIŁAM ŻE JESTEM W CIĄŻ KAŻDY Z NICH MÓWIŁ MI- PARÓWKI A NA TEMPERATURĘ ZIMY OKŁAD, ABSOLUTNIE ŻADNYCH LEKÓW, NIC NIC NIC!!!! PIERWSZY TRYMESTR JEST NAJWAŻNIEJSZY, POCZYTAJCIE W NECIE CO POTRAFI ZROBIĆ ZWYKŁY HOLINEX Z TWOJĄ CIĄŻA W 1 TRYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka ja mam to samo, podejrzewam zatoki bo glowa nie przestaje mnie bolec. no i co zrobic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaaa27
a czy palenie tez jest az tak bardzo szkodliwe w ciazy?staram sie rzucic ale jak na razie z marnym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poruszam mocniej glową to mnie jden ząb boli -a czytalam ze to od zatok. uzywam Homeovox na chrype , syrop z cebuli i miodu, sinupret i nic.... za godzine jade po nowe l4 bo przeciez wtakim stanie nie wróce do pracy a pracuje w aptece gdzie kazdy jest chory i kaszle.:( martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedzcie mi co myslicie lub co wiecie na temat kataktu z kotami? mam kotke i w sumie cale zycie byly ze mna koty, nigdy nie miałam toksoplazmozy i odkad dowiedziałam sie ze jestem w ciazy to kotkowi kuwetke lub inne zanieczystosci zmienia maz, wiem ze jest wiele tez na ten temat, nie odepchnelam mojej kici bawie sie z nia, przytulam ale przed kazdym posiłkiem myje rece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
nunusia - tokso mozesz zlapac jedzac tatara, carpaccio lub inne surowe mieso, lub pracujac w ogrodku i majac kontakt z ziemia bez rekawiczek, ale nie od zabawy z kotem. Oczywiscie, ze kuwety sprzatac nie mozesz, bo chodzi tu o kocie odchody, ale nie popadajmy w skrajnosc. Ja tez mam kota, takze wiem co mowie ;) Bawic sie z kotem mozesz spokojnie, a wystarczy normalna higiena jak zwykle. (tak jak piszesz, mycie rak przed jedzeniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerny swist1
A czy któraś z was jak robiła badanie na toxo miała wynik 0.00? bo ja miałam coś więcej ale jeszcze w normie. badanie robiłam w 3tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaKatia
Kici Kasia-jakie bierzesz leki na astmę? ja jestem w 10 tygodniu i też mam astmę.Biorę pulmicort i czasami buderhin na potworny katar alergiczny.Termin mam na 05.10.2011:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem własnie ale mam duzo "zyczliwych kolezanek" ktore nagadaly glupot o kocie a wiecie to moja pierwsza ciaza to sie wierzy, w internecie pisze milion roznych prawd i mitow na ten temat i juz sama nie wiem co myslec hehe dzieki za podpowiedz, wiem ze z tym kotem to tez niektorzy przesadzaja i tylko strasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was ponownie. wlasnie wróciłam od lekarza. i znów mnie osluchiwal i snów czyste oskrzela i pluca wiec ja nie wiem skąd ta flegma jak kaszle. jutro ide do laryngologa bo to chyba zatoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia ja mysle ze to ze nie sprzatasz kuwetki wystarczy:) Ana Katia ja biore dokladnie to samo:) od piatku:) wczesniej bralam symbicort ktory ratowal mi zycie, ale jego podobno nie mozna. zobaczymy jak te leki. Ja mam ten pulmicort tulbuhaler, taki brazowy:) i do tego mam jeszcze takie sac niebieskie, ale to tylko doraznie jak kaszle:) A przed buderinem kazal mi najpierw oczyscic nos oxalinem. A najlepsze jest to, ze wszedzie na ulotkach jest napisane, ze nie uzywac w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaKatia
Kici -Kasia,mi moja pani pulmonolog (której bardzo ufam) powiedziała,że budesonidum (pulmicort,buderhin) można w ciąży i mówiła,żeby brać jak będzie trzeba.Chociaż ja i tak wolę ten buderhin brać jak już nie daję rady ( w sumie to co noc nie daję rady) ale ratuję się wapnem musującym i do 5-6 rano mam spokój.Boję się tylko,żeby astma się nie pogorszyła,bo czasami w ciąży tak się dzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wapno mozemy w ciazy? i powiedz co ono daje? a wiesz ze dziecko moze po nas odziedziczyc astme?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaKatia
Kici -Kasia.Z tego co wyczytałam w necie,wapń można ale w określonych dawkach na dzień.Wapń-zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych i błon komórkowych dzięki czemu ogranicza odczyny alergiczne (spisałam z opakowania).Więc piję calcium i coś tam trochę pomaga.Przez mój katar od kilku tygodni nie mam węchu.Z tym dziedziczeniem astmy to wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×