Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuza_anna_1

___zna ktoś inne obrączki???

Polecane posty

Gość Zuza_anna_1

http://www.luxlux.pl/artykul/17685/obraczki_andrzej_bielak dziś zobaczyłam na tlenie takie oto obrączki. weszłam na stronę i one są na prawdę piękne! ma ktoś z was doświadczenie w zamawianiu takich obrączek? tzn, że nie ma wzoru i ami do końca nie wiecie jak ma wyglądać efekt końcowy. Podobają mi się jak nie wiem co, ale boje się, że efekt końcowy mnie nie zadowoli. Może któraś zamawiała już tu obrączki?? - ja ze stolicy jestem. http://www.inneobraczki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza_anna_1
nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma zamawiła te pierwsze z kolekcji Andrzeja Bielaka Dotyk, ładne ale drogie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha zdzicha
Ja zamówiłam :) i odbieram za 2 tygodnie, powiem tak: rzeczywiście nie widzisz na oczy tego co kupujesz - ale tak to jest z produktami na zamówienie. A te obrączki są tak pięknie i starannie wykonane, że nie ma opcji, żeby nie "przewidzieć" jak będą wyglądać. My dokładnie wiemy co chcemy i to właśnie zamówiliśmy - dwuwarstwowe z palladu i białego złota, rozróżnione fakturami. Najlepiej pójdź, pooglądać z bliska i sprzedawca najlepiej Ci podpowie co wybrać itd. My mieliśmy fachową pomoc pani z Krakowa z galerii Pana Bielaka, ale wiem, że w całej Polsce są punkty, gdzie można obrączki zamówić. Ja polecam :) ale potwierdzę to, jak już je odbierzemy :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakieś dziwne
one są jak dla mnie. Po co mi na obrączce odcisk palca? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbvhnngbhjngbhjmgbh
niektórzy to naprawdę robią ze ślubu pośmiewisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paranoja następna wariatka,bo inaczej cie autorko nie można nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu jesteś nudna
ale goowno za darmo bym nie wzięła są ohydne ale co tam najważniejsze nazwać gówno trendem i sprzedawać po 5 tys :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×