Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fletka

380 zł w 2 miesiące - zapraszam :-)

Polecane posty

Gość fletka

Witam! Zapewne większość z Was słyszała o zarabianiu w internecie. Dla osób chcących dorobić to łatwa alternatywa, pieniądze za siedzenie i bezmyślne klikanie. To, co odstrasza w tym biznesie to mnóstwo oszustów na każdym kroku. Dlatego przedstawię Wam jedną, sprawdzoną przez siebie stronę z jej plusami i minusami i same zadecydujcie, czy warto w to wejść. Ja na tym już zarabiam, ale wiem, że takie rzeczy budzą sceptycyzm. I słusznie, też byłam sceptyczna dopóki moja własna siostra mnie w to nie wciągnęła :-) Ale do rzeczy. W buxie, o którym mówię, zarabiam 190 zł miesięcznie, poświęcając na to pół godziny dziennie. To realne, wypłacone pieniądze, żadnych ukrytych haczyków, budowania piramid czy czekania na reklamy, które nigdy się nie pojawiają. Rejestrujecie się, robicie upgrade do konta golden za $2 - to jedyna inwestycja z własnych pieniędzy - i codziennie klikacie w 50 linków reklamowych, a pieniądze są doliczane do Waszych kont. To wszystko. Ale żeby była jasność, przedstawię dokładnie plusy i minusy strony: Plusy: - bux jest w 100% wypłacalny. To nie scam, jak wiele tego typu stron. Dowody wpłat można znaleźć pod adresem http://www.clix-cents.com/forum/viewforum.php?f=3 Wypłata idzie na bezpłatne konto paypal bądź alertpay - dzienny zarobek przy koncie golden: $2,5, co daje $75 miesięcznie. - na każdym poleconym zarabiasz połowę jego zarobków Minusy: - wysoki limit do wypłaty. To niezbędne przy tak wysokich zarobkach dziennych. Potrzebujesz $150, żeby wypłacić pieniądze z konta. Jednak przy dziennym zarobku $2,5 taką kwotę zgromadzisz już w 2 miesiące, a z poleconymi nawet szybciej. - pierwsza wypłata podzielona jest na pół. Dostajesz $75, a żeby dostać drugie $75 musisz wykupić konto premium (wc1) za $10, ważne 1 miesiąc. Dodatkowo podczas wypłaty potrącana jest prowizja $2,5, razy dwie wypłaty = $5. Więc ze $150 zostaje $135. I to już Twój czysty zysk. Przy obecnym kursie dolara to ok. 380 zł. - przy drugiej wypłacie trzeba analogicznie zakupić konto premium (wc2) za $20, przy kolejnych cena już nie rośnie, zostaje $20. Z zakupem kont premium wiąże się zwiększenie liczby dostępnych reklam, a więc też dziennych zarobków (odpowiednio $3 i $3,5 dziennie) Na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowane, jednak tak naprawdę potrzebujesz tylko klikać w reklamy przez ok. 25 minut dziennie i patrzeć, jak rośnie saldo Twojego konta :-) W razie jakichkolwiek pytań, problemów, wątpliwości służę pomocą - od zakładania konta na paypal/alertpay, przez upgrade do konta golden aż do pierwszej wypłaty. Jako mój polecony otrzymujesz niezawodną, dostępną codziennie pomoc techniczną :-) Dodatkowo pierwszym 50 osobom, które: 1. zarejestrują się z mojego linka 2. zrobią upgrade do konta golden za $2 3. klikną w 50 reklam - prześlę na konto paypal/alertpay $1, więc upgrade tak naprawdę będzie kosztował Cię tylko $1! Rejestrować można się tutaj: http://www.clix-cents.com/?ref=fletka W razie pytań służę pomocą w tym wątku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikalem jak bylem Maly. Teraz ptc do reklamowania używam. Za Maly zarobek co do wysiłku. Tyle rano czasu mozna poswiecic na jakis pp a zarobic znacznie wiecej. A buxy nawet wypłacalne i tak padają po jakimś czasie. W tym zawsze byla rotacja duża i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że jest rotacja, dlatego warto znaleźć directów albo chociaż wynająć refów, wtedy kwota potrzebna do wypłaty zbiera się szybciej, zanim admin buxa stwierdzi, że już mu się nie chce go prowadzić ;-) A ja po prostu lubię klikać, uspokaja mnie to :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×