Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama rzucajacego sie synka

zawroty głowy u dziecka- czy czyjes dziecko narzeka ze kreci mu sie w głowie?

Polecane posty

Gość mama rzucajacego sie synka

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdghjkjhg
mojej kręci się w głowie jak wcześniej szaleje i np. kręci się wokół, ale wtedy to normalne, a jak jest u Was ? Kiedy mu się kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rzucajacego sie synka
ma 5 lat kreci mu sie wieczorem i w pozycji leżącej ( w nocy budzi sie i mówi o zawrotach głowy) tv oglada tak ok 2h dobowo z tym ze raczej jednorazowo a nie w dawkach podzielonych w grudniu uderzył sie dosc mocno w głowe- nic sie nie działo- mam nadzieje ze to nie ma związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rzucajacego sie synka
na ból głowy sie nie skarży= przed komputerem nie siedzi zachowuje sie normalnie - sygnalizuje zawroty ale normalnie sie przy tym/po tym zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSDFJSKDFSK
Ja tak mialam w dziecinstwie. Mialam zaburzenia blednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rzucajacego sie synka
nie,nie co wieczór - ostatnio miał rotawirusa i podczas niego zawroty i teraz po tym rota- mineło 2 tyg skarzy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rzucajacego sie synka
uderzyl sie w tył głowy o chodnik spadajac z wysokosci ok 1 metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rzucajacego sie synka
zapalen uszu , opon mózgowych nigdy nie miał - z zatokami tez raczej jest ok bo nigdy nic sie nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rzucajacego sie synka
bylismy u pediatry ale miałam go tylko obserwowac- nic sie nie działo - 0 wymiotów, złego samopoczucia etc - było slisko ,zima spadł z murku- asekurowałam go na ile zdążyłam ale uderzenie było- raczej niezbyt mocne ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boanna
no to zaobserwowałaś, że ma zawroty głowy, wracaj do pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogranicz mu tv- wiecie ile mał
ma stłuczenia głowy???1!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogranicz mu tv- wiecie ile mał
ej zawroty 4 m-ce po upadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę Cię straszyć pewien nastolatek spadł z roweru i uderzył sie w głowę obyło się bez badań za jakiś czas skarżył się na właśnie zawroty głowy, a po krótkim czasie zmarł w nocy - okazało sie, ze miał krwiaka lepiej zbadaj małego, bo jeśli jest coś na rzeczy to mozna wyleczyć, a nie później płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do puchatka29
na MR z pilnych wskazan szczegolnie u dzieci nie czeka sie w ogole, nie opowiadaj głupot!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa to głowa ale dzieci
czesto maja urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zawsze robi sie rm
rm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duplo - absolutnie nie
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
upsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnienie śpię bo syn
mi co jakiś czas się zrywa z łóżka i płacze, że mu się w głowie kręci, do tego 39 temperatury i na wymioty go rwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Wiem że wątek bardzo stary,ale może któraś z mam miała taki problem z dzieckiem jak autorka? Mój synuś od ok miesiąca narzeka na zawroty głowy tuż przed zaśnięciem.W dzień nie ma tego problemu,noc raczej też przesypia.Mamy umówioną wizytę u neurologa,ale strasznie mnie to niepokoi.

Proszę o odzew,może wiecie czym to jest spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 30+ l, też ma zawroty, szukam przyczyny.

Należy iść do neurologa, laryngologa i do dobrego pediatry pio skierowanie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wiem czy to pomoze, ale moj syn tez mial podobny problem. Zawroty bez przyczyny kilka razy dziennie. Trwalo to okolo 2 miesiace. Bylismy u wielu lekarzy,nawet okulisty, robilismy badania. wszystko w normie. Jeden mowil ze to moze byc "migrena dziecieca" bo ja mam migreny. Po okolo 2 miesicach samo przeszlo. To bylo okolo 3 lata temu. Od tej pory nigdy nie slyszalam zeby mowil ze kreci mu sie w glowie. Teraz z perspektywy czasu nie wiem czy to nie bylo spowodowane skokiem rozwojowym. Trzymam kciki zeby u was bylo podobnie. Wiem jakie mysli kraza po glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhkbcvvvgg

Koniecznie trzeba w takich sytuacjach robić mri mózgowia. Właśnie jestem świeżo po pochowaniu 8letniego bratanka z glejakiem wielopostaciowym. Również kreciło mu się w głowie, to był 1 objaw, który nie wzbudził zaniepokojenia lekarza. Dopiero później pojawila się sztywność karku, bol głowy, poranne wymioty.. 

Oczywiście ja teraz jestem po takim przezyciu, więc może trochę panikuje, ale mimo wszystko warto dmuchać na zimne i wykluczyć najgorsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Dziękuję wam za odpowiedzi.Straszne co spotkało twojego bratanka...

Mogłabyś napisać w jakich okolicznościach miewał te zawroty,tzn o jakich porach? Moj synuś ma dosłownie w momencie zasypiania,jak leżymy i rozmawiamy to jest ok,w dzień też nic.Kojarzysz w jakim czasie po zawrotach dołączyły inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Chciałam tylko napisać dla pokrzepienia,że nie każde zawroty głowy u dziecka są groźne. Oczywiście wszystko trzeba brać pod uwagę,ale starać podejść się do tego w miarę na spokojnie.Odwiedzilismy laryngologa,okulistę i neurologa,wszystkie badania ok,na skan głowy nas nie skierowano.Pierwsze zawroty moj synuś sygnalizował w listopadzie 2019.Myślę że związane są one po prostu z fazą snu.Kiedy synek zamykał oczy i prawie zasypiał,miewał te dziwne dolegliwości.Ostatnio już długo nic nie zgłasza,a minęło sporo czasu,myslę że możemy być już spokojni.Oczywiscie bacznie obserwowałam synka,czy nie ma jakichs problemów z rownowagą,koncentracją i itp i wszystko jest ok.

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×