Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pilotka23

masturbacja podczas snu przy partnerce

Polecane posty

Gość pilotka23

Witam! Ostatnio odkryłam, ze mój facet pieści się podczas snu.. na początku jak budziłam się przez "szmery" to wmawiałam sobie, ze mi sie wydaje, ale teraz jestem już pewna, ze on się onanizuje. Współżyjemy od niedawna i nie zawsze gdy u mnie śpi, ale nie dlatego, ze ja nie chce, raczej on jest powściągliwy.. może nie chce żebym myślała, ze jemu tylko o to chodzi i przez sen nie wytrzymuje? dodam, ze zawsze trzema ręke albo na mojej piersi, pupie czy nodze. Dziwny jest również fakt, ze nigdy nie chce przy mnie dojść.. mówi, ze pieszczoty sprawiają mu większą przyjemność. Czy powinnam mu nie odpuszczać i kochać się z nim jak najczesciej? bo w sumie krempuje mnie ta cala sytuacja i nie bardzo wiem jak z nim o tym porozmawiać :( On jest moim pierwszym. Mam 22 a on 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z kobieta od 9 lat i powiem Ci ze teznieraz tak mam bardzo szybko sie podniecam i nieraz jak ona juz spi to sie masturbuje :) jak chcesz pogadac otym wejdz na GG 21138699 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilotka23
sprawdź w googlach deifnicję, oczekuję jakiejś porady. Dodam jeszczez, ze byl wczesniej ze starszą dziwczyną w 6 letnim związku i ma w związku z tym doświadczenie.. dlatego się boję, ze mu się nie podoba ze mną .. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilotka23
ten post wyżej to nie ja napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilotka23
czasem spuszcza mi sie na morde jak śpię i gdy rano sie budze jestem lepka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilotka23
ktoś ma dobry ubaw z podszywania się pod moj pseudonim, ja mam to gdzies, niech pisze co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz 2 z 10
tak naprawde to ja ten wyżej kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz 6 z 10
nie to ja ten post poniżej to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frwfwrger
Czyli mam rozumieć, że potrafisz się z nim kochać, ale nie potrafisz rozmawiać o seksie i masturbacji? Oj, to współczuję - radzę zebrać się na odwagę i o tym porozmawiać z partnerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna1981
seksomnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchaj jak znowu to zobaczysz to zrob mu loda , zobaczysz ze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmrau
powinniscie o tym rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanista pasjonat.,.
Nic takiego - ja to często robię. Jedną ręką głaskam tyłeczek żonki a drugą se trzepie małego i nieraz się spuszczę. Najfajniej mi się podoba jak żona wie co robię. Oczywiście jak ma ochotę to taka zabawa nie wchodzi w opcie, ale jak nie ma to poprostu ona to wie, że mnie podnieca i nie mógłbym zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×