Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piszcie prosze

nordic walking

Polecane posty

Ja staram się chodzić regularnie. Przeważnie chodzę z koleżanką po parku - łączę przyjemne z pożytecznym :P Ostatnio odkryłam także fajny gadżet. Opaskę do włosów Ivybands - mogę polecić z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczkaaaaaa
ja zainteresowałam się nordic walkingiem jakis czas temu, będąc na studiach i mając obowiązkowy wuef. najważniejsze są kije - ja mma od Spoeky bo takie mi poradzono kupic jak zaczynałam, bo liczy się wytrzymalośc, wyważenie i to aby dobrze w dloni lezaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie oddam komuś kijki razem z butami do chodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kijki ewerest a buty rozm39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie ma chętnych na kijki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę z kijkami codziennie z koleżanką. Ostatnio wypróbowałam koszulkę woolmed. Jest uszyta z wełny owczej na plecach, ale zastosowanie bawełny z przodu sprawia że jest ona super przewiewna. Doskonale sprawdza się również jako podkoszulek po codzienne ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprawiam nordic walking. Przyjemny sport, trzeba się tylko wyposażyć w odpowiednie kijki. Pierwsze jakie kupiłam nie były najlepsze i szybko się popsuły. Kupiłam następne na www.nordicsklep.pl I spisują się świetnie. Polecam każdemu ten sklep internetowy, mają spory wybór kijków do nordic walkingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirpson
Kijki sa ważne, ale nie wiem czy jest sens kupowania profesjonalnych na samym początku. Proponowałbym na początku dorbze sie wprawić i dopiero potem zastanowić sie nad zmianą kijków na inne. O wiele ważniejsze są: odpowiednia technika chodzenia oraz bielizna termoaktywa, która w zimniejsze dni będzie jednocześnie grzała i jednocześnie skutecznie odprowadzała wilgoć do górnych części ubioru. https://sklepiguana.pl/blog/dlaczego-nordic-walking-to-idealna-aktywnosc-na-jesien/ - na stronie jest opisane czemu jest to idealna aktywność fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o rozpoczęcie Nordick, to przede wszytskim zacznij od kupna dobrych kijków, przeczytana kilku artykułów na temat technik chodzenia i obejrzenia filmików profesjonalnych trenerów (jest tego na prawdę dużo). Co do ubrań - polecam przejrzeć sobie ofertę Dare2b (https://sklep-dare2b.pl/), szczególnie bieliznę termo i buty. Są teraz przeceny, a produkty są bardzo dobrej jakości. Od samego początku miej z tyłu głowy technikę chodzenia z kijkami, bo to szalenie ważna kwestia! Wie warto jest zaczynać, nie znając podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×